Wpis z mikrobloga

czy trasy z wołosate przez tarnice i cisna przez jasło to dobre pomysły?


@polejeCiWhisky: Bardzo dobre.

Taka absolutna klasyka to np. Wołosate-Rozsypaniec-Halicz-Tarnica-Wołosate (jak masz parę w nogach to Ustrzyki Górne przez Szeroki Wierch).

Na pewno warto pójść na Bukowe Berdo z Widełek lub Mucznego, tylko tu trudno zrobić w formie pętli, trzeba kombinować z dojazdem na początek/koniec szlaku.

Trzeba koniecznie w Bieszczadach przejść Połoninę Wetlińska i Caryńską, można za jednym zamachem
@polejeCiWhisky: Wyjście z Wetliny przez las na przełęcz Orłowicza, potem w lewo na Smerek i spowrotem na przełęcz, tym razem w stronę połonin, najpierw Wetlińska, potem Caryńska. Dalej to już zależy, można w dół a można w stronę Ustrzyk Górnych. Dopasuj odległości.
Resztę @JPRW dobrze opisał. Trzy dni to mało, więc wybierz coś z tych opcji i miłego łażenia.
Ta trasa jest piękna: Wołosate-Rozsypaniec-Halicz-Tarnica-Wołosate, tylko dla mnie kolejność odwrócona, najpierw Tarnica,
tylko dla mnie kolejność odwrócona, najpierw Tarnica, a potem spokojnym krokiem przez Halicz i Rozsypaniec.


@supersucker: Ile razy szedłem w tę stronę, to za każdym razem schodząc potem z Przełęczy Bukowskiej do Wołosatego, miałem ochotę powiesić się gdzieś w połowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten odcinek jest potworny i imho dużo lepiej zrobić go rano na świeżych nogach, żeby potem mieć przed sobą góry i tylko góry.