Wpis z mikrobloga

Najciekawszy moment reportażu to i tak chyba info, że JKM - dzieciorób - zatrudnił jako asystentów w Europarlamencie jakichś lapsów od siebie - innych dzieciorobów - żeby mogli z tej podłej UE pobierać po 100 tysi na rok na bombelki xD Nie wiedziałem o tym, ale w sumie zero zdziwienia xD

Ludzie, kogo wy popieracie. Autorzy reportażu pokazali tylko wierzchołek góry lodowej hipokryzji tej ekipy.

Nie było chyba po 1989 partii, która tak jawnie kpiłaby sobie z intelektu swoich wyborców. PiS i Platforma to przy nich amatorzy.

#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazlewactwa #polityka
  • 57
Nie mogę się doczekać przebicia 20%


@wAr1948: Jezu, że niektórzy naprawdę w to wierzą. W sensie to tylko pokazuje że niektórzy z was mają góra 17 lat i nie pamiętają choćby KNP/Korwin który w sondażach miewał już nawet 11-13%. Faktem jest ze konfa ma teraz solidniejsze podstawy ale liczenie na cokolwiek powyżej 10% XD
ostrzegam po koleżeńsku: za parę lat będziesz się śmiał z samego siebie, że kupiłeś te konfederackie fikołki xd

@Tywin_Lannister: jak byłem młody (18+) to tak samo korwin korwin. Śmiałem się z kolegi co mi mówił to samo, że z tego się wyrasta. No i potwierdzam, życie i doświadczenie jak działa ten świat dość szybko spowodowało, że korwin i konfederacja z tymi ich pomysłami to jest śmiech na sali. Do dziś ten
@Tywin_Lannister: Z korwina się wyrasta... Problem jest taki że przejrzysz na oczy i okazuje się że wszyscy kłamcy i złodzieje i tak na prawdę nie ma na kogo głosować, to najbardziej rozczarowuje człowieka.