Wpis z mikrobloga

@deziom już nie mogę się doczekać, kiedy konfa dojdzie do władzy absolutnej i zacznie karać śmiercią za homoseksualizm, a wszystkie neuropki będą musiały uciekać z kraju xD
  • Odpowiedz
już nie mogę się doczekać, kiedy konfa dojdzie do władzy absolutnej i zacznie karać śmiercią za homoseksualizm, a wszystkie neuropki będą musiały uciekać z kraju xD


@Glacial: na tym etapie nawet nie wiem czy jest to parodia konfederaty czy wypowiedź prawdziwego konfederaty
jesteście takimi klaunami, że jestem w stanie uwierzyć, że na tę partię faktycznie głosują edgy nastolatki, które lubią patrzeć jak innym niewinnym osobom dzieje się krzywda
  • Odpowiedz
nie dziwię się, że realnie się ich boisz. Sądząc po twoim avatarze idziesz pierwszy do odstrzału


@Glacial: dziękuję za przyznanie się do otwartego wspierania ludobójczych narracji, zawsze wiedziałem że konfederacji nie grzeszą inteligencją, ale takiego autodonosu się nie spodziewałem
  • Odpowiedz
@ananasowy przyjacielu, do jesieni już niewiele czasu się zostało. Radzę spieniężyć wszystko co masz w kraju i uciekać do tolerancyjnych Niemiec, bo za pół roku konfederussja wchodzi w koalicję z pissem i się zacznie.
Podobno potajemnie już w tej chwili toczone są dyskusje na temat wyglądu mundurków policji obyczajowej, która zajmie się wyłapywaniem co bardziej zniewieściałych chłopców i kolorowo-włosych nastolatek.

To nie są żarty. Czytałem o tym w wyborczej.
  • Odpowiedz
Radzę spieniężyć wszystko co masz w kraju i uciekać do tolerancyjnych Niemiec


@Glacial: xDDDDD dobre prochy, Niemcy i tolerancyjne. Przecież tam są koledzy waszego Grzesia Brauna, neonaziści z AfD. Ogólnie Polska, Węgry, Niemcy i Rosja to obecnie cztery hamulce Europy. Radzę spieniężyć co się da i ulokować w Euro albo Dolarach bo Złotówka poleci na pysk jak ci "geniusze" ekonomii z konfederacji do jakichkolwiek stanowisk dojdą zanim ich PiS wyr*cha
  • Odpowiedz