Wpis z mikrobloga

@ViZ_PL: ja nigdy nie zgłębiałem jakoś intensywnie myśli politycznej Kaczyńskiego, ale wydaje mi się, że on chce więcej wolności gospodarczej, ale najpierw trzeba przeprowadzić jakąś radykalną sanację ustrojową, finansową etc bo bez tego dalej będzie układ i tajemnicze siły będą sekretnie niszczyć Polskę. [edit:] I stąd też takie kwiatki z ust jego elektoratu. Ale to tylko takie moje przypuszczenia.
@stekelenburg2: przecież prośby o powołanie sądów podziemnych i armii krajowej są tam regularnie już od jakiegoś roku. To piszą w większości ludzie o nickach Jacektorronto, ZdzisławUSA, których jedynym źródłem wiedzy o Polsce jest niezależna. Im się wydaje, że Polska jest pod okupacją. Co śmieszniejsze kontakty z rodziną pourywali, bo jak się dowiedzieli, że nie popierają pisu to mieli im ochotę w mordę dać. Takie o polaczki, które wyjechały za
@ViZ_PL: Przeciez tam 90% populacji to ludzie marzacy o powrocie komuny, z tym ze zamiast lenina i stalina kaczor i macierewicz. I oni w roli roznych funkcjonariuszy bezpieczenstwa, za komuny sie nie dostali to teraz im sie uda. I jakby mogli to wyprawialiby ze swoimi wyimaginowanymi wrogami to co UB w latach 50.

Ale tak wlasnie robi sie w pisie polityke szczujac jednych na drugich.
@ViZ_PL: Tia, katolewicowcy nazywający się najprawdziwszą prawicą, druga grupa, wielka, niespójna wewnętrznie partia, której jednocześnie najbliżej do (znów) katolewicy, nazywająca się liberalną partią środka, banda złodziejskich rolników nazywająca się partią ludową... O byłych komuchach, populistach i oszołomach z prawdziwej ideologicznie prawicy nawet nie ma co jęzora strzępić, ot Polska...