Wpis z mikrobloga

  • 0
@RyouNarushima: nie wiem jaki procent populacji bo to bez znaczenia, wieksze znaczenie ma jaki procent ludzi w wieku produkcyjnym z wyzszym wyksztalceniem, a tych w Polsce jest okolo 5.5 miliona, z czego w 2019 roku osoby zarabiajace powyzej 20tys zl, ale mniej niz 50tys zl, stanowily 5% tej puli, przy przyroscie rdr 7%, co znaczy ze dzisiaj to moze byc okolo 400tysiecy osob, czyli nalezy znalezc sie w grupie 400
  • Odpowiedz
@cocklush69: Czyli nie traktujesz osób bez studiów nawet jako ludzi. Nie każdy ma warunki by ukończyć studia, a na pewno nie takie pozwalające zarabiać 30k. I to co proponujesz jest bardzo trudne. Tylko 1 na 20 osób ma szansę to osiągnąć zakładając, że ukończy studia. I skąd przekonanie, że ktokolwiek tutaj jest zainteresowany byciem beciakiem? Do tego widzę już jak manlet 165cm wyrywa najlepsze julki, bo zarabia 30k.

bill gates
  • Odpowiedz
Nie wydaje sie to az tak trudne, c'nie?


@cocklush69: no #!$%@? wcale xD żeby zarabiać takie pieniądze, trzeba mieć odpowiednie do tego cechy i dużo szczęścia albo dobrze się urodzić, sama ciężka praca tu nie wystarczy
  • Odpowiedz
  • 0
@RyouNarushima:

Czyli nie traktujesz osób bez studiów nawet jako ludzi.


Nieprawda, ujecie tego zwieksza propagacje bledu statystycznego, dlatego nie ujalem osob z wyksztalceniem nizszym niz wyzsze magisterskie. Nie wkladaj mi do ust slow, ktore z nich nie
  • Odpowiedz
@cocklush69:
Warto wspomnieć że nawet zostanie miliarderem, gwiazda rocka i premierem nie uratuje cie od losu betacucka jeśli nie idzie za tym odpowiednia jakość genetyczna czego przykładem są dziesiątki celebrytów którzy nie oszukali blackpillowego przeznaczenia mimo osiągnięć: Bill Gates, Johny Depp, Phil Collins, Donald Tusk, Messi, gimper, karzeł z ekipy, gonciarz. Nawet Lewandowski czy will Smith nie mogą być bezpieczni przy galopującej hipergamii i nawet nad nimi wisi widmo zmoggowania
  • Odpowiedz
  • 0
@mascarponie: tim cook ktory jest prezesem apple'a jest synem robotnika ze statku, farmaceutki i do tego byl niewygledny. Nie przeszkodzilo mu to skonczyc dobrych studiow. Jest to jeden przyklad z wielu, jezeli chcesz moge podac wiecej przykladow, rowniez z naszego rodzimego podworka. Tim cook to oczywiscie skrajny przyklad bogactwa, ale dowodzacy ze wyksztalcenie/fach rodzicow oraz wyglad nie sa tak silnym determinantem, jak sie wielu osobom na tagach wydaje.
cocklush69 - @mascarponie: tim cook ktory jest prezesem apple'a jest synem robotnika ...

źródło: cook2

Pobierz
  • Odpowiedz
@cocklush69:

Nieprawda, ujecie tego zwieksza propagacje bledu statystycznego, dlatego nie ujalem osob z wyksztalceniem nizszym niz wyzsze magisterskie


Co proponujesz więc dla osób mających np. tylko wykształcenie
  • Odpowiedz
  • 0
@olaf_wolominski: to moze na wstepie powiem ze nie wiem kim jest gimper, karzel z ekipy i gonciarz wiec ich pomine w tej dyskusji, natomiast nie wiem z jakich powodow wspominasz tuska messiego i innych, rozwin prosze swoja mysl. No i co z tym willem smithem?
  • Odpowiedz