Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wpadło mi w rączki legitne thc-p od naszych kolegów zza czeskiej granicy, moc tego cuda to 26%, w sumie mam pierwszy raz takiego "chemola" jak można go tak nazwać. W sumie wygląda jak normalne palenie bez jakiś większych odchyleń, posiada bardziej charakterystyczne cechy dla outdooru.

Problem w tym, że za dużo informacji to na internecie nie widzę, tylko doszedłem do pewnej ciekawostki, że najlepiej działa w połączeniu z thc (jak ktoś próbował to poproszę o recenzję), a i oczywiście, że jest mocniejszy 30x od thc co mnie lekko przeraża, bo można to interpretować na multum sposobów.

Więc miał ktoś z tym styczność? ktoś widział? ktoś słyszał?

BIORĘ PO 200 ZŁOTYCH Z KONTA KAŻDEJ DRUŻYNY I SŁUCHAM PAŃSTWA ( ͜͡ʖ ͡€)
#narkotykizawszespoko #wykopjointclub
  • 9
  • Odpowiedz
  • 3
@ArturBinkowski: jak wrócę na kwadrat to wstawię zdjęcie (no chyba że zapomne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@LesnyDeszcz-orginal Aż takim fanem wiader nie jestem ale na pewno dzisiaj będą testy.

@Jakis_Leszek Akurat tutaj podszedłem dosyć asekuracyjnie bo skręciłem z normalnym, jakby się okazało, że nie klepie i z cbd jakby sie okazało, że za bardzo klepie (~ ͜ʖ ͡°) Oczywiście przewaga tego chemola w bacie
  • Odpowiedz
  • 1
@Palexpres: oczywiście, że tak. Nazywając to z góry „chemolem” miałem na myśli cbd pryskane tym thc-p. Co do legalności, mam to w dupie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 2
Dobra mordki, co do działania to na pewno działa i to nawet przyzwoicie, fajnie wzmacnia i jest wyczuwalna różnica pomiędzy działaniem samego thc, a thc+thc-p. Jeszcze spróbuje jutro samo thc-p zapalić i na 100% zdam relacje.

@LesnyDeszcz-orginal: @Jakis_Leszek
  • Odpowiedz
  • 1
@Jakis_Leszek: dobra, co do samego działania to na pewno siada bardziej na banie, jak ktoś jest podatny na chore jazdy po paleniu to nie polecam (na szczęście ja tak nie mam) No ogólnie korba w głowie intensywniejsza niż po thc ale widać różnice ze to thc-p bardziej na jeden obszar siada a nie jak normalne palenie po całym ciele jak to można nazwać. Ogólnie w mixie thc+thc-p ładnie się dopełniają i
  • Odpowiedz