Wpis z mikrobloga

W sumie sporo się zmieniło w moim życiu od kiedy ostatni raz coś zapostowałem pod tym tagiem. Już nie będzie daily, ale dalej pracuję nad różnymi rzeczami. Przerzuciłem się na prace analogowe jeśli chodzi o malowanie na jakiś czas, ale niedługo wrócę do digitala. Parę miesięcy temu kupiłem sobie komputer z NASA z rtxem 4090 OC od asusa xD Więc w końcu mogę zacząć realizować wizję własnej gry z grafiką jak na unity, ale robioną w UE5. To co wrzucam to w sumie efekty zabawy unrealem i blenderem, trochę grania na gitarze i godziny rozwiązywania problemów które już sporo mnie nauczyły. Życie jest dość #!$%@? dla mnie w tym momencie, ale moja gra będzie jeszcze bardziej. Pozdrawiam.

#dailyfailedart #tworczoscwlasna #animacja #unreal #cthulhu
F.....t - W sumie sporo się zmieniło w moim życiu od kiedy ostatni raz coś zapostował...
  • 2
  • Odpowiedz
@FailedArtist: nie śledzę Miras Twoich postępów prac, ale chyba wnioskuje że projekt w 2D, to czemu przeskok z Unity? Unity chyba dość przyjazne dla takiego małego kalibru, natomiast Unreal to już mocarz pod performance z mocną grafika, chyba że słabo w programowaniu i blueprinty dla Ciebie są idealne :)
  • Odpowiedz
@chmielus_93: Ta praca to tylko trening, gra którą planuje zrobić będzie w 3D, do unity nie mam cierpliwości, raz że musiałbym się uczyć programować, a dwa że tyle co się obadałem unity to z małymi pierdołami trzeba się strasznie namęczyć a w unrealu są na pstryknięcie palcem. No i blueprinty tak jak mówisz, jestem bardziej wizualny, więc jak mam wszystko na nodach to łatwiej mi to ogarnąć umysłem. Dodatkowo biblioteki
  • Odpowiedz