Wpis z mikrobloga

Przeprowadziłem się z Torunia do Poznania i mam zamiar założyć sobie internet z telewizją. Którego dostawcę byście polecili? W Toruniu za Netię z internetem 300mb i telewizją płaciłem 50 zł/msc tylko że niestety umowa była na minimum 2 lata. #poznan #internet
  • 9
@JonasKahnwald: przede wszystkim sprawdź, kto u ciebie oferuje swoje usługi. WTK dostępne jest tylko na kilku osiedlach. INEA jest dużo częściej spotykana i polecam, jest sztos.
Teraz mam Orange na światłowodzie (j.w. też mam opcję 2,5Gb) i działa zarąbiście, ale nie ma tygodnia, żeby nie dzwonili i nie wysyłali e-maili z pogróżkami, że umowa mi się kończy (kiedy dawno przeszła na czas nieokreślony!).
@sin89: @rojber_w_laczkach @Pan_Slon @hu-nows @insystem Jeśli chodzi o lokalizację to wprowadziłem się na ulicę Królewską w Poznaniu. Głównie o to mi chodzi żeby był światłowód, 300 mb starczy i podstawowe kanały telewizyjne. No i żeby ta umowa była na jakiś krótszy czas, a nie od razu minimum dwa lata tak jak w Netii. Jutro podzwonię. Widzę też, że jest stosunkowo niedaleko mnie jakiś dostawca East & West.