Wpis z mikrobloga

siemka Mirasy,

Skonczylem wlasnie yakuze 0 i bawilem sie dobrze. Chcialbym teraz zagrac like a dragon zeby zobaczyc jak system turowy sie sprawdza, ale boje sie ze zespojleruje inne czesci. Da sie pominac jakas czesc czy serio trzeba przejsc wszystko zeby poznac cala historie. Boje sie ze predzej mi sie znudzi seria zanim dojde do 7 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gry #yakuza #ps5 #pcmasterrace
  • 10
@why1sthat: serial też oglądasz najpierw pierwszy a potem ostatni sezon? Leć po kolei, to jedna z najlepszych serii gier moim zdaniem.
Swoją drogą pomysł żeby zrobić system turowy w 7 jest #!$%@?, historia też nie podobała mi się aż tak jak wcześniej chociaż była okej, sidequesty dalej bardzo fajne. No i w 7 pojawia się ważna postać po ważnych wydarzeniach z poprzednich części także nie skacz tak tylko serio graj po
@why1sthat: graj w like a dragon. Są nawiązania do poprzednich części, ale bez przesady odnajdziesz się, nie wyłapiesz jakiś smaczków, ale jak nie masz chęci grać wszystko po kolei i masz przypuszczenia, że może cię to znużyć to graj śmiało w najnowszą.

Co do tego, że to jak serial, ja bym raczej porównał to do szybkich i wściekłych. Na lajcie możesz pominąć kilka filmów i zobaczyć akurat ten co aktualnie grają.
@Maneharno tak na lajcie będzie wiedział kto jest kim dlaczego sytuacja z Kiryu wygląda tak a nie inaczej i tak dalej no no ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i porównanie do szybkich i wściekłych nie trafione bo tu jest ciągła historia a przynajmniej do tej 6, także jak najbardziej serial a nie szybcy i wściekli że oglądasz sobie od środka i luz. W 7 dostajemy już dalsze wydarzenia
@Amenotejiikara Dobra, dobra i tak nikt nie gra w yakuze dla fabuły :P
nie wiem, może w oryginale ta gra jest dobrze napisana ale po angielsku to mashowalem ostro button do skipowania dialogów xD
i ogólnie to polecam najbardziej te części na nowym silniku czyli kiwami2/6 w górę