Wpis z mikrobloga

@ignorancie: ja nie w rodzinie ale wśród znajomych. Kiedyś pałował się jako dziennikarz pisowski na portalu, który moment im padł. Potem właził w tyłek wszystkim wyżej od siebie. Teraz już radny powiatu i niby walczy o mieszkańców. Co ciekawe, nie dziwi mnie żadna z tych sytuacji. Przykład miał od najmłodszych lat gdy jego starzy donosili na ludzi w pracy, żeby nie wylecieć jak firma robiła redukcję etatów. Jako jedyni zostali wtedy
ciekawe ile im płacą za taką szopkę?


@fizzly: stanowiskami, np są dyrektorami biur posekskich w regionach, albo piastują kierownicze stanowiska w spółkach miejskich, urzędach, marszałkowstwach, tam gdzie rządzi PIS, i nie jest im wstyd, bo cześć z nich to wyznawcy tej sekty, a cześć robi to dla kasy (w całe nie małej)
to młodzieżówka. Jak będą dobrze machać ogonem, to kiedyś łaskawe szefostwo obstawi ich na stołkach z dobrą pensją


@byferdo: ale to samo działa też w drugą stronę. W licbazie miałem w klasie taką działaczę młodzieżówki PO co też jeździła wszędzie, brała udział w demonstracjach, hepeningach i klaskała za psi #!$%@?. Dzisiaj jest radną w jednym z większych, wojewódzkich miast i na preferencyjnych warunkach dostała jeszcze od miasta lokale na głównym rynku
@fizzly @ignorancie @siemando Ile macie lat? 20? Waszym błędem jest to, że myslicie że to się tyczy tylko PiSu. To nawet nie jest kwestia polityczna tylko mentalna. Sołeckie, gminne i powiatowe 'GTW' oraz 'lokalne elyty' wprawiają w ruch swoje kumoterstwo i pajęczyny układzików, byleby kolejnemu pokoleniu cwaniaczków zapewnić stołek. Było tak za rządów każdej partii, do mistrzostwa doprowadziło to PSL. Nawet jak ktoś im zrobi kwas że 'mają plecak' by wejść do
@Plp_ to prawda. Wszystkie młodzieżówki tak działają. Kto jest bardziej wyszczekany lub lepiej wchodzi szefostwu w dupę, to ma szansę awansować na lepszy stołek.
@piaskun87 Widzę wykopki odkrywają jak działa polityka xd
Każda partia ma swoich klakierów, którzy są w ich strukturach, przez co jednym z ich obowiązków jest jeżdżenie po Polsce za swoją partia. Nic nowego nie odkryłeś.
@eeehhh: 35 a co? Z kolei moje pytanie do Ciebie jest takie: skąd Twoje przekonanie że uważam że tak tylko w PISie jest? Moja odpowiedź dotyczyła zupełnie czegoś innego.
@siemando:

stanowiskami, np są dyrektorami biur posekskich w regionach, albo piastują kierownicze stanowiska w spółkach miejskich, urzędach, marszałkowstwach, tam gdzie rządzi PIS, i nie jest im wstyd, bo cześć z nich to wyznawcy tej sekty, a cześć robi to dla kasy (w całe nie małej)


To o czym tu mówiłeś? To jest coś 'zupełnie innego'?