Wpis z mikrobloga

@Gorrann: Luocha pewniak w większości timków, szczególnie że teraz meta przechodzi do jednego defensywnego slota na drużynę. Jak go wyciągniesz to raczej będziesz miał co z nim zrobić.

Kafka będzie się skupiała głównie na DoT'ach, sama pewnie będzie słabsza od jinga ale z postaciami co też se lubią rzucić doty jak sampo czy serval pewnie będzie dawać rade.

Blade to po prostu dps, pewnie będzie dobry bo raczej nie ma zbyt
@internet_user7: aktualnie gram coś w ten deseń:
Gepard, Natalka, Wolf, Seele
Traveler, Bailu, Tingyun, Siostra Geparda.
Ewentualnie ten z pociągu 4* Wind.

Jeszcze abyssa nie ukończyłem, jedynie ten co się nie zmienia co tydzień. Mam w większość 60-70lvl że słabymi przedmiotami.
Sporo zależy od tego jakie słabości mają przeciwnicy i tak się staram tą dziewiątkę powyżej układać.
Mam ten support do Louchy i robię też powoli przywódczynię Kretów.
@Gorrann: No ja u siebie gram przeważnie SW/Selee/Natasha/Gepard i Tingyun/Yanqing/Bailu/FireMC w drugiej. Doszedłem do 9 memory of chaos ale Yanqing nie mógł poradzić sobie z sanctusem shapeshifterem który się leczy, chociaż jakbym zrobił Pele to pewnie by się udało. Jak gram to mam takie odczucia że obecnie gepard/luocha/bailu potrafią utrzymać drużynę solo przez większość floorów i można by zamienić jeden slot na kolejnego harmony/nihility.

Sam planuje zrobić Pele, Yukong i może