Wpis z mikrobloga

@bkwas: z ciekawości, czemu nie użyjesz palnika / suszarki do włosów choćby żeby się pozbyć bąbli powietrza ze środka? W końcowym produkcie też je widzę.
Już nie mówię o komorze z garnka co by to wyssała, sam palnik się pozbędzie 99%
@Ulvarin: to filmik sprzed 2 lat - inna żywica i inne umiejętności.

Moja komora ciśnieniowa wybuchła - była zrobiona ze starego zeptera i nie zauważyłem że dno zaczyna w jednym miejscu się uszkadzać. #!$%@?ęcie było niesamowite, a ja od tamtego momentu stwierdziłem, że jeśli już mam iść w tę stronę to zainwestuje w coś porządnego - a na to teraz nie mam pieniędzy firmowych bo inne wydatki są po drodze.

Palnik
@Cryptonerd_io: sklep na ETSY otworzyłem - tam szykuję rzeczy z trytem w którym będzie się liczyć bardzo detal, ale i cena będzie... No delikatnie mówiąc wyższa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale o czaszkach nie myślałem, pogadam że znajomą która w nich coś tam grzebie, może ma coś ciekawego
@bkwas: drewno wstępnie pędzelkiem owalasz zywicą albo jakimś lakierem bezbarwnym ewentualnie zamykaczem porów i masz po problemie, reszta bąbli = opalarka potem.
@Ulvarin: tak jak Ci pisałem - teoria jest łatwa i przyjemna, a w praktyce nawet żywica która jest dlugowiążąca potrafi i tak pomimo gigantycznej uwaznosci mieć jakieś bąble.

Mam lekko 2500 rzeczy sprzedanych za sobą - przestałem się już dawno przejmować bąblami w większości projektów.

A jeśli w którymś zależy mi na braku bąbelków, biorę żywicę która pracuje 72h, odpowietrzam ją po mieszaniu w małej próżni żeby pozbyć się Mirko bąbelkow