Wpis z mikrobloga

  • 0
@Jah00:

Ja jestem skrajnym prawicowcem, a nie głoszę kultu państwa, tylko coś dokładnie przeciwnego - kult jednostki.


Czyli jak w ZSRR i w Korei Północnej?

Oczywiście, że tak, bo tylko lewak będzie uważać faszyzm za prawicę


Ładnie tam wam piorą mózgi, ciekawe czemu narodowcy biją się z antifa, skoro jedni i drudzy to lewaki (narodowcy jak sama nazwa. wskazuję, wyznają kult państwa)?
  • Odpowiedz
Czyli jak w ZSRR i w Korei Północnej?


@sandal: Nie. Nie tak. Źle się wyraziłem. Mam na myśli oczywiście indywidualizm.

Ładnie tam wam piorą mózgi, ciekawe czemu narodowcy biją się z antifa, skoro jedni i drudzy to lewaki


@sandal: Narodowcy mogą być prawicowi (narodowy liberalizm), albo lewicowi (narodowy socjalizm). To że ktoś się z kimś bije o niczym nie świadczy, bo są także spory wewnętrzne i frakcyjne.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jah00:
Prześlę Na dowolny cel ktory wskażesz 300zl,jesli podejdziesz do grupki z ONR i powiesz im że są lewakami, jeśli nie dostaniesz srogiego #!$%@? to prześlę 1500zl.

Deal?
  • Odpowiedz
  • 0
@Jah00: to skoro nie znasz, a mówisz że wszyscy oprócz konfy to lewaki to o co chodzi?

Tak, bo tylko Konfa głosi prawicowe wartości. Nareszcie zaczynasz łapać
  • Odpowiedz
@sandal: ONR to nie partia, a gdyby mieli poglądy Konfy to by wstąpili do Konfy. Konfa zrzesza wszystkie partie prawicowe i wszystkie poglądy prawicowe, więc nawet nie potrzebna jest inna partia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jah00:
To co z tego że nie partia? Jest ugrupowaniem skrajnym gdzie jakąś część społeczeństwa z nimi się utozsamia, coś jak kamraci z ktorymi Braun zbijał piątki (a raczej nie zbijałby z lewakami)
  • Odpowiedz
To co z tego że nie partia?


@sandal: To, że jest bez znaczenia w polityce.

Jest ugrupowaniem skrajnym


@sandal: Skrajnym? Serio? Bo w TVN tak powiedzieli? To PIS i PO są skrajne. Zakaz aut spalinowych jest skrajny. Lockdowny i 200k trupów jest skrajne. Doprowadzenie do paraliżu i zniszczenia sądownictwa jest skrajne. Zniszczenie górnictwa i #!$%@? cen energii w kosmos jest skrajne. Marnowanie miliardów na bzdury jak auta elektryczne, których nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Jah00: Ty znasz pojęcie słowa skrajność?

Dam Ci kilka cytatów ideologów ONR (Choć pewnie stwierdzisz że to #!$%@? źródło bo pewnie lewackie i w ogóle to kłamstwo, cytaty są w załączniku)

Zgadza się, co do większości tego co robiło PiS z lockdownami Możną nazwac postępowaniem skrajnym, nawet skrajnie głupim.

To samo kamraci


To mówisz że kamraci nie są skrajni?

Obejrzyj sobie jakie zdanie a temat aborcji ma ziomal Brauna (video w
sandal - @Jah00: Ty znasz pojęcie słowa skrajność?

Dam Ci kilka cytatów ideologów ON...

źródło: Screenshot_20230711-142822

Pobierz
  • Odpowiedz
Obejrzyj sobie jakie zdanie a temat aborcji ma ziomal Brauna


@sandal: To nie jest ziomal Brauna. Nie jest to też człowiek, którego można brać na poważnie. Nie wiadomo czy naprawdę popiera aborcję czy tylko ironizuje. Ja obstawiam to drugie, bo to kabareciarz i żyje z happeningów.

Dam Ci kilka cytatów ideologów ONR (Choć pewnie stwierdzisz że to #!$%@? źródło bo pewnie lewackie i w ogóle to kłamstwo, cytaty są w załączniku)
  • Odpowiedz