Wpis z mikrobloga

@sandal w życiu nie widziałem lewaka broniącego zaciekle swojej partii politycznej, wiesz dlaczego? bo lewica tak nie robi - to jest domena prawicy.

powiem więcej - wyborcy lewicy będą pierwsi do orania polityka ugrupowania na które głosują

więc to co tutaj usiłujesz przedstawić to symetryzm i to w najgorszej postaci.
@doveo nie powiedziałem że wcale nie ma ale jest to kompletny margines, gdzie w porównaniu z prawica o którą chodzi w poście to wręcz standard
@yhbgrobdoivbvwamsv:

ziew, czlowiek rozumny robi to co moze w zastanej sytuacji na tyle na ile moze. Obrazac sie na swiat tez mozna, tylko ze to nic nie daje.


Człowiek rozumny to nie da się omotac skrajnościom.
@sandal: Typowe rozmywanie prawdy przez lewactwo. Patrzcie, nikt nie ma racji, bo wszystko jest płynne, wszystko może być prawdą i nie być nią, to zależy tylko od tego jak się identyfikujesz. To właśnie działanie mające na celu ogłupienie społeczeństwa i uczynienie z niego posłusznych i podatnych na wszelkie sugetie owieczek.

Otóż nie. Prawda istnieje. Jedni mają rację, a inni jej nie mają. Jedni mówią z sensem i używają rozumu, a drudzy
@Jah00:
Czyli nazwałeś mnie lewakiem, mimo że skrytykowałem lewicę, tylko z tego powodu bo śmiałem skrytykować konfe xD.
Szczerze, wiedziałem że najmocniej zesracie się wy, test udany.
@sandal: Krytykujesz lewicę? Chyba że za mało lewicowa. Głosisz lewicowe hasła, jesteś lewakiem. Potępiasz prawicowe hasła jesteś lewakiem. No z której strony nie patrzeć jesteś lewakiem. A już najbardziej wydatną cechą lewactwa jest głupota. Takie fakty. Nie obrażaj się na nie.
@Jah00:
Idąc takim tokiem myślenia to jesteś faszystą bo mi to pasuje do mojego światopoglądu.
To nie wy decydujecie kto jest prawkiem ani lewakiem, o tym decydują fakty i własne przekonania.
@sandal: Fajnie, tylko że faszyzm to lewica, a ja lewakiem nie jestem. Faszyzm to pogląd, że o wszystkim powinno decydować państwo. Ja uważam, że państwo nie powinno decydować o niczym poza zapewnieniem bezpieczeństwa i praworządności. Więc to się dość mocno kłóci z faszyzmem. Ale wolno ci być głupkiem, proszę bardzo.
tylko konfa to prawica a wszyscy to lewactwo.


@sandal: Tak, bo tylko Konfa głosi prawicowe wartości. Nareszcie zaczynasz łapać.

Ale wikipedia jest pewnie lewacka prawda?


@sandal: Oczywiście, że tak, bo tylko lewak będzie uważać faszyzm za prawicę. Wszystko się zgadza, tylko jest to skrajnie lewicowa ideologia, a nie prawicowa. Ja jestem skrajnym prawicowcem, a nie głoszę kultu państwa, tylko coś dokładnie przeciwnego - kult jednostki.