Wpis z mikrobloga

@Bezi77: Co do takich koszulek to ja też jestem stary i przypomniały mi sie czasy jak za dzieciaka wszyscy biegali w podróbach juventusu milanu interu itp, te podróbki były tak koszmarnie plastikowe i rozciągliwe jakby były z gumy XD nie wiem co to był wtedy za materiał ale pewnie jakieś rakotwórcze coś bo już takich nigdzie niema XD nie wiem czy tak było w całej Polsce ale każdy dzieciak we Wrocławiu
@21twoone:

Niektorzy pisali ze sie youtube pluje o to, inni ze reklamodawcy mieli jakies wąty, rozjasnisz?


No i mieli rację. YT się pluje, że na streamach są bloki reklamowe pełnoekranowe, z których YT nie ma hajsu. No to się reklamy stały "częścią transmisji". I tak polityka YT jest dużo lepsza, niż np. twitcha.
@Goatlord: Haha no też było ,ogólnie koszulki zidane ,ronaldo (tego z brazylii oczywiscie) ,del piero i raul też były mega popularne ale ja najbardziej lubiłem moją chelsea - zola.Fajne stare dobre czasy sie przypomniały przez prezesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZwyklyZenon Tamta Chelsea, to chyba najwięcej koszulek Zoli i Babayaro. Tego drugiego bo były tanie.

Pamiętam jak płakałem jak mi Barce rozbili, choć u siebie odrobiliśmy.

Wtedy najbardziej chyba podobała mi się Valencia. Byli loco as fuck.
@Goatlord: No właśnie sprawdzałem to w google i miałem edytować, ale na pewno wiesz o którym meczu ja napisałem , tam było 0:0 i 1:1 z awansem barcy po golu na wyjeździe ,ale fakt faktem patrząc w tył te wszystkie sezony to dwumecze barcy z chelsea zawsze były mega dobre
@ZwyklyZenon: Nie no mówię o tym 3:1. Pamiętam, że potem graliśmy z Valencią i chyba Boży kilka razy powtarzał, że Nietoperze muszą strzelić na 4:1, aby historia się nie powtórzyła.

Ech, wtedy kibicowanie Barcy to był płacz.