Wpis z mikrobloga

#hotelparadise wpadłem się tylko przywitać, podziwiam waszą wytrwałość. Ja nie nie mogę tego sezonu. Nawet moja różowa nie ciśnienie na nadrabianie odcinków jak kiedyś ( a ona jak maniak lubiała). Czytam was, i to mnie przekonuje żeby sobie odpuścić. Błąkam się po innych tagach, bo nie dam rady znieść debila Grzesia i te pyzdy które weszły plus nowy " zajebisty" wykop heh szkoda gadać...
  • 13
@Kakarot_Z ja jestem już chyba z 6 w plecy i też nie chce mi się ogladac.. szkoda że nie ma z czego z Wami poszydzic, człowiek memik by zrobił w pracy a tu nie ma z czego.. swoją drogą co produkcja miała w głowie dając do składu takie osoby jak Kornelia czy Ciposz.. i jeszcze piskliwa Karolcia ma wejść a więc obstrukcja gwarantowana, to już wolę stare seriale oglądać niz to gie
@Kakarot_Z ja sam siebie podziwiam że to oglądam. ostatni odcinek stał pod znakiem oblecha grzecha i pato żulki. dramat. strasznie się to ogląda. szkoda mi tylko, że gjacza wywalili, w tym sezonie go polubiłem. no ciężko się to ogląda. ale jednak chyba jakiś syndrom sztokholmski mi i żonie się udzielił bo będziemy oglądać twardo do końca ten sezon
@Kakarot_Z: Echś.....szkoda gadać jakie to AS jest. Nawet nie mam ochoty za bardzo oglądać. Nadrabiam jak sobie przypomnę, ale to już nie to. Jak patrzę na te mordy wszystkie to nawet apetyt mję odbiera. Na IG mocno promują Wentyla...7 postów o nim po kolei w tym dwa prawie identyczne jak się fajfusem chwali. Jak patrzę gdy Żulka go liże to już całkiem mam cofkę. To nie pocałunek a ogromny jęzor oblizujący
crazyfrog - @KakarotZ: Echś.....szkoda gadać jakie to AS jest. Nawet nie mam ochoty z...

źródło: Screenshot 2023-07-07 at 22-17-22 Grzegorz Głuszcz (@grzegorz_hellboy_gluszcz) Zdjęcia i filmy na Instagramie

Pobierz
  • 8
@uberAdzian: hehe, u nas było podobnie, ale teraz wyszło tyle fajnych rzeczy ma Netflix że odbiliśmy kompletne od HP, a także jak wspomniałem wyżej, limit tolerancji się wyczerpał. Nigdy nie miałem nic do głupich ludzi, ale to co prezentuje sobą idyota wentyl i jeszcze parę osób, odstaje od minimalnej normy na kilometry. Mam wrażenie że sezon all stars minął się z celem, jaki wyznaczyła sobie produkcja, a zyebali to wpuszczając niektóre
  • 1
@Nataszanda:
Black Mirror,
Turbulencje (Manifest) ,
Podróżnicy (Travelers) ,
Grzesznica ( The Sinner),
Zachowaj spokój (Hold tight)
The I-Land
Zostań przy mnie (Stay close)
Safe
Zależy też jaka tematyka ciebie interesuje, to co wymieniłem to oglądam z różową, więc win/win
( ͡° ͜ʖ ͡°)