Wpis z mikrobloga

@PanLodowegoOgrodu ul. Piotrkowska ale w druga stron ogrody Geyera ale restauracja Ukryte Rzeki, ul. Sienkiwiecza x Nawrot Piwnica Łódzka, obok masz lody Milk bardzo popularne i dobre, jak ramen sprobuj w Zielony Chrzan tez w druga strone ale nie daleko lepsze niz Aro Ramen obecnie ktorzy jada bardzo na renomie.
  • Odpowiedz
  • 1
@PanLodowegoOgrodu Nie idź do Pho by Lily Tran, najgorsza przygoda kulinarna życia.
Aloha Poke, La Mia Fabricca, Ukryte Rzeki, Fatamorgana, Zielony Chrzan, Mare e Monti. Wspomniany wcześniej Milk ma genialną pistację, nigdzie takiej nie jadłem.
  • Odpowiedz
  • 0
@michalec Ja wyszedłem stamtąd najedzony. Zakładam że OP zobaczy sobie co dane miejsce podaje i za ile.
Z kolei w Sendai byłem raz i wszystko było tak pozbawione smaku, że niemalże słyszałem pana Gordona drącego się "it's fucking bland!".

@PanLodowegoOgrodu Jeszcze Stary Rynek 2 dobry, ale tu faktycznie wychodzi sporo. Zwykle w restauracjach biorę przystawkę i danie główne, w Starym przystawka, zupa, danie główne i jeszcze bym deser dołożył. Za
  • Odpowiedz