Wpis z mikrobloga

@Pryshlyak: aktywistka jest bardziej szkodliwa. Menelica pojawi sie z raz, oglosi jak masza ze zaklada of do pokazywania cipska, potem bedzie cpanie jak qotb i jest szansa na pozbycie sie jej z zycia publicznego. Patoaktywistka natomiast przy TransTV pokazała że zalezy jej tylko i wylacznie na atencji i udawaniu depresji dla zasiegow(przyklad to p**dolenie 3po3 jaka jest zalamana i zestrachana, poczym wrzuca kontrowersyjnego snapa - chwali sie wibratorem, jakby, serio? W
@21twoone: mało wiesz o zaburzeniach psychicznych. I dobrze, bo widocznie Cię nie dotykają. Ale poczytaj i doedukuj się, bo twoja ignorancja nie jest usprawiedliwieniem dla krzywdzących, nieprawdziwych i niebezpiecznych mitów, które mogą pogłębić kryzys osób z trudnościami psychicznymi. Rozumiem, że edukacja w zakresie zdrowia psychicznego jest na żenującym poziomie i łatwo dać się manipulować, gdy w tak wielu miejscach widzisz fałszywy przekaz i spędzasz czas na toksycznych platformach - ale to
@majakstasko: myślę jednak że swoje o zaburzeniach wiem, ale nie mam zamiaru przepychać się z tobą publicznie na forum o kupie kto jest bardziej chory lub zdrowy. Natomiast co do znajdowania wytchnienia - może zamiast się trzepać(weźmy męski przykład z mojego podwórka żeby już nie było że dalej atakuję cię, skoro jest szansa na wyjaśnienie tematu) lepiej się wziąść za siebie i promować to, wraz z odstawieniem social mediów? Zacząć np.
@cybulion: nie wiem jak wykoncypowałeś to, że ankieta służy temu, żeby komukolwiek się przypodobać, ale to chyba ty powinieneś sięgnąć po tabletki ( ͡° ͜ʖ ͡°) przynajmniej takie, które pozwolą ci się tak nie stresować jak zobaczysz jakiś post na stronie ze śmiesznymi obrazkami. ha tfu.
mało wiesz o zaburzeniach psychicznych. I dobrze, bo widocznie Cię nie dotykają. Ale poczytaj i doedukuj się, bo twoja ignorancja nie jest usprawiedliwieniem dla krzywdzących, nieprawdziwych i niebezpiecznych mitów, które mogą pogłębić kryzys osób z trudnościami psychicznymi. Rozumiem, że edukacja w zakresie zdrowia psychicznego jest na żenującym poziomie i łatwo dać się manipulować, gdy w tak wielu miejscach widzisz fałszywy przekaz i spędzasz czas na toksycznych platformach - ale to nie zwalnia