Wpis z mikrobloga

Jest może jakiś sposób nowy żeby założyć konto na turcji? Argentyne mam, ale gra którą chce kupić jest 6 razy tańsza na Turcji niż na Argentynie + niebieski już ma jedno konto i może mi zgiftować gierkę, kwestia tego że i nordvpn, i tunnelbear, i holaVPN nie działają przy captchy.
#steam #steampesos #pomocy
  • 26
@AlexandraWhite: jak przejdziecie w tryb offline, to możecie nawet w 10 osób grać na jednym koncie, a jak to jest coś w stylu stardew itp, to po lanie się prawdopodobnie będziecie mogli nawet połączyć
@0dcinek: mam ponad 300 gierek na głównym koncie i 49 na argentynie, oba połączone numerem telefonu, loguję się bez VPN i wszystko ciągle działa - bany najczęściej są gdy na swoim koncie z Polski deportujesz się na Turcję/Argentynę, nowe konta są raczej bezpieczne.

A no i znajomym którym poleciłam takie konta też nic nigdy się nie stało a również stoją po 6+ miesięcy
@Miecz12: A to już ściśle zależy od gry, zwykle login jest przywiązany do konta użytkownika Steam. Jeśli się w 5 miejscach zalogujesz i połączysz do serwera gry to będzie to połączenie 5x tego samego użytkownika - to nie wszędzie działa (pomijając już ten niuans, że nie każda gra działać będzie w trybie offline dla multiplayera).
@AlexandraWhite: no akurat ten rimworld to jest specyficzny case, bo to jest małego studia które cały czas tą grę rozwija i trzyma cenę bo to ich jedyne źródło utrzymania
¯\(ツ)/¯ ale i tak podstawka była za 70 rok temu. Nie wiem i tak by mi się nie chciało bawić w to, kolejkę gierek mam na parę lat więc mogą se leżeć aż będzie cena fajna
@massbombing_return: Faktycznie masz racje!

"Bombing to określenie na graffiti. W slangu grafficiarzy jest to malowanie po ścianach."


Gdyby tylko w języku polskim istniały takie słowa jak "malowanie po ścianach"... ()

Ps. używanie takich słówek jak "bombing" nie świadczy o twojej znajomości języka angielskiego ale o braku znajomości języka polskiego