Wpis z mikrobloga

Patrzę od jakich cen bilety się zaczynają na galach i w sumie trochę mnie to śmieszy. Wiem, że teraz na wykopie większość się spuszcza nad prime, ale może postaracie się obiektywnie spojrzeć na to:

CLOUT MMA 80 ZŁOTYCH
FAME MMA 100 ZŁOTYCH
PRIME MMA 150 ZŁOTYCH

Patrząc zwyczajnie na szacowane ceny kart walk w przypadku fame i prime (clout nie znamy chwilowo) do tego obiektów to cena za bilet na prime jest dla mnie zabawna. I nie, nie chodzi tutaj o to, że jestem biedakiem i żałuje tylko o to, że spuścizna high league ma prawie 2x tańszy bilet od prime i do tego prime jest również droższy od fame gdzie przy cenie 100 złotych 50 złotych to dość sporo bo to jednak 50% kwoty biletu fame, a sami mówili o budżetowej gali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma #primemma
BiednyJohny - Patrzę od jakich cen bilety się zaczynają na galach i w sumie trochę mn...

źródło: iukkk

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@ortalionnajman: Napisałem, że to są ceny najtańszych biletów jakie oferują organizacje i w każdej organizacji najtańsze bilety są daleko od oktagonu. W przypadku mniejszych hal wiadomo, że może to być bliżej niż w przypadku dużych pomieszczeń więc rozumiem punkt widzenia, ale jednak podtrzymuje bo tu i tu słaby widok
  • Odpowiedz