Wpis z mikrobloga

@cinu4: Korwin ma prawo VETO w Nowej Nadziei, więc jakby chciał, może sparaliżować partię.
Więc Mentzen nie może robić wszystkiego co mu się podoba.
Wyrzucić z partii też się go nie da, bo w ten sprawie też może pewnie użyć VETO. xD
  • 0
@tyrytyty: sugerowanie kary śmierci dla gejów za jakikolwiek przejaw ich orientacji to nie RiGCz. Powinno się tępić ideologię LGBTQWERTYUIOP+, ale homoseksualistów którzy chcą sobie po prostu normalnie żyć i móc trzymać się za ręce na ulicy należy zostawić w spokoju.
  • 0
@tyrytyty: no dobrze, to w takim razie jaki był cel tego tweeta?

pozwól że zacytuję sam siebie

coraz więcej atencyjnego #!$%@? tylko dla wzbudzenia sensacji
Jest opcja zablokowania Twittera dla JKM? Bo coraz mniej merytoryki a coraz więcej atencyjnego #!$%@? tylko dla wzbudzenia sensacji.


@cinu4: jak coraz więcej? Zaczął postować więcej od niedawna? Pamiętam, że już rok temu potrafił wrzucić dziennie kilka lub kilkanaście atencyjnych wpisów XD
  • 0
@tyrytyty jestem bardziej na prawo od konfederacji ale na lewo od Korwina, bo bardziej na prawo już tylko anarchiści. Poza tym co w tym złego, że skrytykuję od czasu do czasu kogoś z prawej strony? Nie bądź jak neur0pa z ich guru sekty Tuskiem.
  • 0
@Kryspin013: nie więcej, ale bardziej kontrowersyjnie. To jest wręcz trolling i specjalne wystawianie się na ciosy ze strony lewactwa, które w końcu ma pożywkę żeby krulowi "#!$%@?ć". A jaki pozytyw z tego dla krula i konfederacji? Dla krula na pewno atencja, a dla konfy no właśnie nie wiem.
A jaki pozytyw z tego dla krula i konfederacji? No właśnie nie wiem.


@cinu4: ale przecież tak jest odkąd pamiętam. Nie bez powodu #!$%@? korwina z każdej partii której był współzałożycielem XD
  • 0
@Kryspin013: #!$%@? go i później ta partia kończyła z poparciem 0,1%. Wówczas nie było drugiej tak charyzmatycznej postaci po prawej stronie, więc Korwin przyciągał wszystkich wolnościowców. Ale ostatnio już naprawdę przegina z tymi tweetami.
Poza tym co w tym złego, że skrytykuję od czasu do czasu kogoś z prawej strony?


@cinu4: to, że taka "krytyka" jest nie krytyką lecz próbą przesunięcia narracji w kierunku centrum, deradykalizacji, co się kończy tym że przekaz partii ciągle dryfuje w lewo a przeciętny "konserwatysta" jest lewakiem sprzed 20 lat (pic related). Mierzi cię, że treść twita mozna zmanipulować tak, że niby korwin chce kary śmierci dla gejów, a szkalowanie
tyrytyty - > Poza tym co w tym złego, że skrytykuję od czasu do czasu kogoś z prawej ...

źródło: im-535576

Pobierz
  • 0
@tyrytyty: to tylko portal ze śmiesznymi obrazkami, a ja tylko wykopkiem. Nie jestem zapisany do żadnej partii, nie jestem politykiem więc będę krytykował wszystko co mi się nie podoba, nieważne z której strony. Można trochę podyskutować zamiast okopywać się we własnej twierdzy. Szczerze nie skupiam się na merytorycznym krytykowaniu lewactwa, bo szkoda na to czasu. Z neur0pkami nie da się normalnie porozmawiać, a z tego bełkotu można tylko szydzić i wspólnie