Wpis z mikrobloga

Ja pier*ole pękła mi dolna obudowa w laptopie
Wiedziałem, że tak kiedyś będzie, przecież przy zwykłym otwieraniu pokrywy cały #!$%@? lapek się wygina w takim stopniu, że ja się na początku nawet bałem o to, czy płyta główna się nie ułamie albo jakaś ścieżka nie pęknie
Co za palant to zaprojektował (°°
Widać dlaczego Acery są takie tanie, jakość wykonania jak w jakiejś chińskiej podróbce, jeszcze ekran jest zamontowany krzywo, który mnie #!$%@? od nowości
Nigdy więcej nic od nich nie kupię
#przegryw #komputery #laptopy #acer #zalesie
  • 23
@Szumrzeczny: u mnie w Lenovo zawiasy z obudowy się wyrwały (ten plastik, który trzymał zawiasy się połamał), ale kupiłem nową obudowę, wymieniłem i na razie działa
@Megawonsz_dziewienc: Bo nie byłem do końca pewien czy to faktycznie od nowości, czy się sam ten ekran nie zsunął (on nawet nie jest zamontowany, jest po prostu przyklejony jakimś klejem do pokrywy xD kolejne partactwo Acera) no i to na tyle niewielka asymetria, że pewnie i tak by nie uznali
Poza tym nie miałbym kompa w ogóle przez długi czas
@MercedesBenizPolska: Bo ten laptop jest cienki jak kartka papieru + wykonanie z chu*owych materiałów po kosztach i tak to wygląda, wkurza mnie ten dzisiejszy trend że laptopy są co raz cieńsze, kiedyś były grube i porządne i nic się nie wyginało
I tak, zawsze otwieram na środku
@MercedesBenizPolska: Jakbym miał kasę, to już dawno bym zmienił tego złoma na coś lepszego
Niestety wtedy był pierwszy rok srandemii i nie było wielu modeli na stanie w sklepach to wziąłem co mieli ehhhh i jeszcze przepłaciłem bo ceny wtedy skoczyły strasznie
Wybuliłem za niego 2900 chyba, a normalnie powinien kosztować z 2k około ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Szumrzeczny: to my pół roku wczesniej kupowalismy laptopy. Ten swift na promo i tak kosztowal 2700, ale juz 8gen, ram 8gb i 512ssd, nawet grafika dedyk. Ale dziala bezproblemowo do dnia dzisiejszego i powinien jeszcze wytrzymać kilka lat.

Jak chcesz dobrze wykonanego fajnego kompa to zobacz sobie na T480, w tej chwili poleasingowki za 800zl mozna kupic. Nic mu nie brakuje
@MercedesBenizPolska: Właśnie sobie popatrzyłem trochę i przykuł moją uwagę T480s z prockiem i7-8550u, który ma praktycznie taką samą wydajność jak mój obecny i5-1035G1
Cena 2k za powystawowy egzemplarz, więc całkiem całkiem, może się skuszę