Wpis z mikrobloga

Dopiero co pisałem post na temat marzeń a tu już kolejne się zdarzyło :D W ogródku znalazłem paczkę o której całkiem zapomniałem.

Otóż w środku znalazłem książki z biografią mojego wielkiego autorytetu Janusza Korwin-Mikkego napisaną przez Tomasz Cukiernik który postanowił wybrać kilka moich zdjęć do niej.

Super być uwiecznionym w takim dziele :D

Mega się cieszę, jeśli ktoś chciałby zakupić książkę to zapraszam na PW - cena £20

#uk #ciekawostki #korwin #chwalesie #fotografia #zdjecia #krul #polityka
Pobierz sorek - Dopiero co pisałem post na temat marzeń a tu już kolejne się zdarzyło :D W og...
źródło: korwin-1
  • 10
@sorek: skoro polityk powinien być dobrym przedsiębiorcą tak jak to ma miejsce w USA czy UK to jaki z Korwina jest menadżer skoro od 20 lat nie dostał się koryta i nie mógł wprowadzić zmian?
Przecież taka firma pod zarządem Korwina by nie przetrwała kiku lat.

A państwo to gospodarka przede wszystkim. Czyli prowadzenie państwa to jak prowadzenie dużego przedsiębiorstwa.
Byłem za Korwinem kilka lat temu ale jego styl/metody działania nie
to jaki z Korwina jest menadżer skoro od 20 lat nie dostał się koryta


@adamsowaanon: co ma manadżerowanie gdzie liczą się faktycznie efekty pracy do wyboru d***kratycznego przez l*d? Mylisz totalnie pojęcia i sposoby podejścia. Zresztą on i w latach 90 i teraz dostał się do sejmu (wcześniej do Europarlamentu) przy totalnej opozycji wszystkich możliwych mediów i braku milionów na kampanie wyborcze - braku pojawiania się w telewizji. Samym generycznym i
@sorek: no to powodzenia w wiarę w tego samego gościa co żyje z tego że zgarnia oburzonych na system w jedną całość a potem i tak nie wygrywa,
Bo takie ma zadanie. Jako ukryty agent.

Taki wentyl bezpieczeństwa dla właściwej władzy i polityków zagranicy żeby Polska trzymała kurs tej jedynej partii PiS lub PO,
Jako ukryty agent.


@adamsowaanon: xD

a potem i tak nie wygrywa,

Ale to Twoja wina xDDD Właśnie przez takie gadanie, podłapałeś idealną propagandę PO-PiS. Gratulacje "świadomy" człowieku xD
jakby nie majatek matki to by takich prac nie robil, nic nie ryzykowal nigdy, bo zawsze miliony na konce czekaly xd


@SugarSugarSugar: jeśli myślisz że te śmieszne 2 mln nie stracić przez tyle lat ale zarobić i więcej i utrzymywać sporo dzieci i wnuczków to chyba ktoś tu ma mentalność biedaka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)