Wpis z mikrobloga

Po prostu... Nie ogarniam jak można było wystawić tak niską ocenę MIB 3. Mianowicie 6.8 na filmwebie? Ja przepraszam, ale ktoś się z #!$%@? na głowy pozamieniał, innego wytłumaczenia nie widzę. Przecież film jest przezajebisty! Aż normalnie brak słów... #film #filmy #mib #mib3

Kto nie widział to polecam, szczególnie jak komuś podobały się poprzednie części. Do tego co dobre teraz dorzucili łzawą historyjkę, historię K, J, oraz podróże w czasie. Tego nie da się nie lubić!
  • 13
@gram_w_mahjonga: Ja się nie sugeruję broń boże. Nigdy nie zamierzałem. Film miałem na liście do oglądnięcia i nic mnie nie mogło powstrzymać. Teraz żałuję, że nie widziałem tego na dużym ekranie! :( Miazga.

@Karol4722: Mówisz, że tam tylko gimbaza siedzi? :P

@sunsu-sun: Rewelacja jak najbardziej. Świetne podsumowanie serii i w ogóle... Chciał bym napisać coś mądrego, ale nie znam się na filmach. Po prostu bardzo, bardzo mi się podobał.
@anonim1133: Nie kpię, po prostu, ocena jest koło 7 co jest dobrą jak na taki film.

ale to nie komedia


Ktoś Cię oszukał, to właśnie jest komedia, a przynajmniej powinna nią być :) Po za tym, ,jeżeli nie rozpatrywać tego w kategorii komedii to jak?