Wpis z mikrobloga

@WyzwolonaPodrozniczka: ja bardzo chętnie będę #!$%@?ł na kobietę i rodzinę pod warunkiem, że ta kobieta będzie prawdziwą Kobietą, z zasadami lojalnością, będzie moim wsparciem kiedy stracę siły, będzie na dobre i na złe, a nie tylko na dobre. Nie zniszczeni faceci uwielbiają sprawować funkcje opiekuńczą, mamy to zakodowane w głęboko w umysłach natomiast problem stanowi to ze lochy to #!$%@? bez krzty godności, bez kodeksu, zasad i jedyne czym się kierują
  • Odpowiedz
A tobie ma kto podać produkt i sprzedać.


@WyzwolonaPodrozniczka: słyszałaś o handlu samoobsługowym?

Wy na wszystko macie badania. Szkoda, że nigdy nie zbadaliście dlaczego żadna was nie chce

Bo mężczyźni są ciekawi świata i badają go.
A kto powiedział, że żadna mnie nie chce. Po co mi jakaś lambadziara. Ja się obracam w trochę innym środowisku.

Normalni ludzie się dzielą obowiązkami mniej więcej po równo, tylko zakompleksiony p0laczek chce mieć niewolnice
  • Odpowiedz
ona zarabia te dwa razy mniej więc ma mniejsze prawo do odpoczynku po pracy, ma wrócić do domu z pracy i znów pracować, a facet ma prawo do odpoczynku bo zarabia więcej


@AlienFromWenus: DOKŁADNIE TAK!!!

jako kobieta jest słabsza fizycznie więc jest bardziej zmęczona

kobiety ponoć nie różnią się niczym od mężczyzn, więc to KŁAMSTWO

on wypoczęty ma ochotę na seks i zdziwiony, że żona zasnęła w trakcie palcówki a potem
  • Odpowiedz
Nie zniszczeni faceci uwielbiają sprawować funkcje opiekuńczą, mamy to zakodowane w głęboko w umysłach natomiast problem stanowi to ze lochy to #!$%@? bez krzty godności, bez kodeksu, zasad i jedyne czym się kierują to vvvaaaajjbbbiinngiem, egocentryzmem i materializmem oraz myślą emocjami. Serio laski sa zepsute już do szpiku kości


@WinterLinn: dlatego kobiety mają usługiwać mężczyznom.
Jak zasłużą, to może otrzymają trochę uczucia, ale nie za dużo, by się nie przyzwyczaiły i
  • Odpowiedz
  • 0
spoczko, tylko nie porównuj wtedy macierzyństwa na piersi z macierzyństwem na butelce, bo to się mocno różni.


@ciemnienie: to też forma organizacji czasu, więc jak najbardziej można.
  • Odpowiedz
@Pabick: nie, bo kp nie jest związane tylko z karmieniem dziecka, podawaniem mu pokarmu. Wiąże się też często z dłuższym karmieniem nocnym, które jest obciążeniem dla karmiącej piersią kobiety.
  • Odpowiedz
  • 0
dokładnie, tylko nie oceniaj ludzi w sytuacji, w której ty nie byłeś i o której nic nie wiesz.


@ciemnienie: Ja mam dzieci od spokojnego urodzonego w terminie, do nadwrażliwego wcześniaka z wiecznymi histeriami po nocach (z temperamentem), każde dziecko inny charakter i inne potrzeby, więc nie musisz mnie w niczym pouczać. Każde dało się przestawić na butlę z mlekiem, więc nie wciskaj ludziom bullshit że się nie da.
  • Odpowiedz
@Pabick: co mnie twoje dzieci interesują, nie były na piersi mamy, więc nie ma czego porównywać. Wyobraź sobie, ze niektórzy rodzice po prostu wybierają karmienie piersią i nie chcą podawać mm.
  • Odpowiedz
@lexico

od tego jest w sumie baba. Jak nie da, to facet idzie szukać gdzie indziej.

Tak samo jak facet ma małego i nie potrafi dogodzić :))) Nie ma się w domu porządnej pały to sie idzie na pukanko do Mokebe. Wielkie mi halo :)))

@WyzwolonaPodrozniczka: słyszałaś o handlu samoobsługowym?

A ty o maszynach?

Bo mężczyźni są ciekawi świata i badają go. A kto powiedział, że żadna mnie nie chce. Po
  • Odpowiedz
  • 0
Wyobraź sobie, ze niektórzy rodzice po prostu wybierają karmienie piersią i nie chcą podawać mm.


@ciemnienie: Tak bo wielka krzywda się dzieje dziecku xD
Dobra już nie chce mi się dyskutować z szurami od karmienia piersią.
  • Odpowiedz
  • 0
gdybyś pracowała w środowisku medycznym, a Twój mąż miałby Kleingewerbe, to raczej też byś szybciej niż później wróciła na etat ;)


@UlanaGraszka: kto mniej zarabia ten siedzi w domu i tyle, dla mnie sprawa prosta. W Niemczech w IT na etacie tyle nie ma co lekarz na etacie, więc sprawa jest prosta. Zresztą dzieci wiecznie małe nie są, idzie do przedszkola to rodzic wraca do roboty. A Kleingewerbe podczas Elternzeit to
  • Odpowiedz