Wpis z mikrobloga

W sumie, o tej porze, zapewne ten wpis sobie zginie. A niech ginie. Przecież to się #!$%@? Andrzeju. Ja rozumiem że współcześnie nie macie aktorów idoli. Takich którzy w swoim życiu zagrali mniej więcej wszystko. Clint, Bruce, Harrison, Arnold ale i Jack, Sigourney, Nicole, Jodie i tak dalej. Ale obecnie jest chyba taka intelektualna posucha że to nie idzie znieść. Naprawdę? "Jak poznałam waszego ojca"? Kierwa? "Ghostbusterki". Ja pierdrole. Przecież te gówna można wymieniać w setkach. Ktoś daje na to pieniądze. Na kręcenie gówna do porzygu. Nawet nie twierdzę że to jakaś nowa normalność. Ludzkość patrzy oczyma, i zdaje się niedowierza.Rozmawiam z młodymi, starymi i z poza bańki (taka praca), i wszystkich to mierzi. Co jest? #neuropa #4konserwy #kino #intelektwruinie ##!$%@? #film
  • 4
@Fedain: kina studyjne pokazują fajne filmy. Tylko nie ma komu oglądać bo one zmuszają do myślenia. Myślenie niestety za trudne. Ktoś daje pieniądze na krecejue gówna i ten ktoś zarabia na tym x razy większe pieniadze
@Fedain obacz sobie jakieś fajne festiwale filmowe jak Sundance i popatrz na filmy stamtąd. blockbustery to nie całe kino. To tak jakbyś pil tylko w życiu tyskie i mówił, że piwo niedobre