Wpis z mikrobloga

Zawsze kiedy oglądam ten wykres, doprowadza mnie to do szału i uświadamia mnie, ze polskie społeczeństwo to banda p%$&*#%%&*^ych sk#%@&^%$ów i nie ma ratunku dla tego narodu. Akurat 03.2020-05.2020 okres największych zamordyzmów, szczucia na medyków, na antyszczepów i antymaseczkowców ZAMKNIĘTE LASY. A hołota co? Jeszcze k*&%a bardziej popiera ten zamordyzm, bo "w obliczu kryzysu lepiej postawić na sprawdzone wartości i nie zmieniać rządu" "rzont dobrze dba o polaków przed pandemio!!" ludzie gorsi od chińskich i północnokoreańskich komunistów... a niedługo później, 10.2020 pis wprowadza jedną z niewielu DOBRYCH ustaw, a hołota co robi? Protestuje bo to atak na zmywarki, na ich prawa xDDDDDDDDDDDD bo nie mogą się już puszczać na lewo i prawo i mają szanować niepełnosprawnych, w tym też takich z downem czy bez rąk. Jak widać media zrobiły sieczkę z mózgu temu mainstremowemu, poszłuszemu mediom społeczeństwu i zatracili się tak, że popierają nie tylko antyreligijne, antykonserwatywne, antypolskie, antywolnościowe poglądy, ale także antyludzkie, sadystyczne i totalitarne - przyklaskując zamordyzmowi w pandemii...

Nie mogę się z tym pogodzić że dalej w przeciągu 3 lat pis miał akurat największe poparcie podczas największych lockdownów.. nawet podczas wybuchu wojny na ukrainie nie uzyskał takiego poparcia jak wtedy..

Ale chociaż dobrze, że pis sprowadza do polski islamskich imigrantów, niech loszki nie myślą że będą miały z nimi tak łatwo jak z polakami, w końcu będzie większa równość, a nie że polak jest gnojony przez wszystko, a polka nie
#bekazpodludzi #polityka #pis #imigranci #bekazpisu #bekazlewactwa #wybory #wykres #statystyka #przegryw #zalesie #przemyslenia #sondaz #bekazrozowychpaskow #bekazpolakow #polska
drobazdy - Zawsze kiedy oglądam ten wykres, doprowadza mnie to do szału i uświadamia ...

źródło: image

Pobierz