Wpis z mikrobloga

I dobrze że ja cisną. Poziom zachowania jak zwierzę.
Ci co ją bronią pewnie mają doświadczenie z spuszczaniem się na losowych ludzi w autobusie czy seksu ze zwierzętami.
Taki sam poziom "no co przecież to normalne że mi cieknie na nastolatkę w autobusie albo pies wygląda seksi".

Jak ktoś się nie zgadza to właśnie takie ma poglady i tu nie ma absolutnie pola do dyskusji.
#seks #opener #rozowepaski
  • 26
  • Odpowiedz
@Kantar: autobus to nie miejsce publiczne a seks międzygatunkowy jest faktycznie zły. W robieniu loda nie ma nic złego. Ludzie którzy twierdzą inaczej po prostu zazdroszczą i wylewają swoją frustrację seksualną na innych.
  • Odpowiedz
Ludzie którzy twierdzą inaczej po prostu zazdroszczą i wylewają swoją frustrację seksualną na innych.


@aarahon: zazdroszczę #!$%@?, że moja różowa nie zrobiła mi laski w fotobudce i nasza fota nie wyciekła do internetu xD
Przecież tutaj nie chodzi o to, że ktoś komuś zrobił loda tylko o to gdzie i w jakich warunkach. Gdyby zamknęli się w namiocie, mogliby uprawiać seks całą noc, ona mogłaby jęczeć z głośnością 120 dB i
  • Odpowiedz
@Kantar: nie mam zamiaru uzasadniać tezy z którą się nie zgadzam.

???


@seanconnery: autobus jest pojazdem. Czy nie?

Ale jak ktoś robi to w miejscu, z którego korzystają inni


@Wokawonsky: dlatego w niektórych hotelach para bez ślubu nie mogła wynająć pokoju. Chcesz powrotu takich czasów?

i jeszcze ich zdjęcia z tego zajścia są wyświetlane publicznie


@Wokawonsky: myślę że nie mieli świadomości że zostaną pokazani. Jako organizator takiego wydarzenia
  • Odpowiedz
@aarahon no jest pojazdem i co z tego? jak będzie na ciebie czekać policja na lotnisku bo waliłeś gruchę na widoku w samolocie to będziesz twierdził, że samolot to pojazd, a więc nie może być miejscem publicznym? autobus to komunikacja miejska i jego przestrzeń to miejsce publiczne

zresztą co ja będę tłumaczyć wykopkowi, który pisze w tak pretensjonalny sposób
https://www.google.com/search?q=czy+autobus+to+miejsce+publiczne
  • Odpowiedz
@Wokawonsky: dlatego w niektórych hotelach para bez ślubu nie mogła wynająć pokoju. Chcesz powrotu takich czasów?


@aarahon: Nie mogłeś dać bardziej bezsensownego porównania? Jak jedziesz do hotelu, masz wypraną pościel, którą wypiorą znów przed następnym gościem, a tu następna osoba może sobie usiąść na ejakulacie podczas robienia zdjęcia. Nieprzyjemna perspektywa, chyba że lubisz siadać na czyjejś spermie

@Wokawonsky: myślę że nie mieli świadomości że zostaną pokazani


@aarahon: przed
  • Odpowiedz
Natomiast jeżeli chodzi o środki transportu publicznego np. autobus czy tramwaj, to ich wnętrze uznawane jest za przestrzeń publiczną


@seanconnery: miło że podałeś link który definiuje autobus jako "przestrzeń publiczną" a nie "miejsce publiczne". Wobec czego dalej utrzymuję że autobus nie jest miejscem publicznym a pojazdem wobec czego może być nazwany jak wskazałeś "przestrzenią publiczną".

Nie mogłeś dać bardziej bezsensownego porównania?


@Wokawonsky: to miejsce jeden do jednego z tego co
  • Odpowiedz
@aarahon idąc tym tokiem myślenia, op nie napisał, że autobus jest "miejscem publicznym", tylko ty napisałeś, że nie jest. równie dobrze zatem mogłeś napisać, że autobus nie jest koparką i wniosłoby to tyle samo do dyskusji. cieszę się jednak, że ustaliliśmy już, że robienie takich rzeczy w autobusie nie przystoi i nie jest legalne

juz #!$%@?ąc od powyższego, żaden sędzia czy policjant ci nie powie, że szeroka definicja miejsca publicznego nie obejmuje
  • Odpowiedz
@aarahon: od kiedy autobus nie jest miejscem publicznym? swoją drogą przede wszystkim liczy się skąd widać, nie gdzie dokładnie to robisz. Zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności jak będziesz sobie walił na własnej posesji tak aby Cię było widać z okien przedszkola.
  • Odpowiedz
ustaliliśmy już, że robienie takich rzeczy w autobusie nie przystoi i nie jest legalne


@seanconnery: przykro mi że musiałeś ustalać takie rzeczy. Fotobudka nie była ani miejscem publicznym ani przestrzenią publiczną a czynność którą robiła ta para jest legalna. Nielegalne byłoby gdyby robili to w autobusie ale ten nie ma powiązania z fotobudką.

no i szkoda, że chociażby w tej sprawie ten pan nie miał ciebie za prawnika


@seanconnery: nie
  • Odpowiedz
od kiedy autobus nie jest miejscem publicznym?


@eloar: od zawsze. Jest przestrzenią publiczną, ta traktowana jest jak miejsce publiczne.

swoją drogą przede wszystkim liczy się skąd widać, nie gdzie dokładnie to robisz.


@eloar: No nie. Jeśli pijesz piwo jadąc kabrioletem to nie zostaniesz ukarany za picie w miejscu publicznym choć widać to z chodnika.

Zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności jak będziesz sobie walił na własnej posesji tak aby Cię było widać
  • Odpowiedz
@aarahon

autobus to nie miejsce publiczne

autobus to przestrzeń publiczna, a zatem miejsce publiczne

fotobudka w kontekście, którym się znajdywała, czyli festiwal muzyczny z kamerami w środku oraz telebimami na zewnątrz, z własnym regulaminem organizatora to nie miejsce publiczne


oprócz problemów z logiką i rozdwojeniem jaźni, chyba masz również problemy z czytaniem bo nie przypominam sobie, żebym miał jakiekolwiek wątpliwości z obyczajowością w autobusie, natomiast kotara, mająca na celu osłonę przed światłem
  • Odpowiedz
autobus to przestrzeń publiczna, a zatem miejsce publiczne


@seanconnery: przestrzeń nie jest miejscem. Miejsce od przestrzeni różni się między innymi tym że ma określone położenie na mapie.

fotobudka w kontekście, którym się znajdywała, czyli festiwal muzyczny z kamerami w środku oraz telebimami na zewnątrz, z własnym regulaminem organizatora to nie miejsce publiczne


@seanconnery: no dokładnie.

oprócz problemów z logiką i rozdwojeniem jaźni


@seanconnery: które mi wmówiłeś kłamstwem.

żebym miał
  • Odpowiedz