Wpis z mikrobloga

Twierdze w pustynnej części mapy(Suche Stepy) to są przewidziane na endgame, czy o co chodzi, że to takie trudne? Przez całą grę dotychczas przeszedłem właściwie jak przez masło, a tutaj nie jestem w stanie ubić końcowego bosa ani w 1 ani w 2 twierdzy które odkryłem. Eq i staty chyba mam całkiem niezłe bo końcowego bossa w II akcie pokonałem praktycznie nie zużywając miksturek leczenia, a tutaj kompletnie nie mam szans. Zauważyłem, że te twierdze są zawsze o 2 poziomy wyżej, to się zrówna kiedyś, czy jakiś sposób specjalny na to jest? Jak to ugryźć?
#diablo4
Zgrywajac_twardziela - Twierdze w pustynnej części mapy(Suche Stepy) to są przewidzia...

źródło: obraz_2023-07-02_234028313

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 2
@Zgrywajac_twardziela Te twierdze są po prostu trudne ( ͡º ͜ʖ͡º) Też jak przechodziłem kampanię to mnie tam bossy kładły ale w końcu się udało. Ulepsz EQ, kup jakieś eliksiry i kadzidła i jazda z #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡) Jak nie dasz rady to chętnie pomogę
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: też tak miałem na początku z niektórymi, pomogło zdobycie paru punktów skilli z renow, ulepszenie u kowala eq oraz włożenie klejnotów do gniazd. A jak faktycznie będziesz dalej miał problem to też mogę z Tobą tam pójść i pomóc
  • Odpowiedz
@luz3r: @acidd Dzięki za propozycje panowie, ale ja to chcę raczej samemu przezwyciężyć, w sumie w ostateczności mogę rangę świata zmniejszyć na I ( ͡° ͜ʖ ͡°)

włożenie klejnotów do gniazd

Właśnie, miałem już pytać o to na tagu. Jak działa wyciąganie klejnotów? Niszczy się przedmiot lub klejnot, trzeba za to zapłacić, czy to bez kosztowe jest i w razie czego można przenosić z itemka na itemek?
  • Odpowiedz
mogę rangę świata zmniejszyć na I


@Zgrywajac_twardziela: i to jest błąd taktyczny :P trzeba było od początku jechać na jedynce, uwierz mi, nie warto się męczyć na T2 dla 20% expa. Najlepiej fabuła na T1, skoksujesz się trochę i potem prosto na T3. Nie jestem jedynym, który tak robi.

Nie wiem jaki masz lvl i czy już masz odblokowanego jubilera ale właśnie u niego możesz za opłatą wyciągnąć klejnoty lub jeśli
  • Odpowiedz
@acidd: Ja na II gram, bo na I było za łatwo jak dla mnie, II jest w sam raz trudna, ale właśnie te twierdze to mocno przegięte są ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Jubiler oczywiście odblokowany, po prostu nie korzystałem jeszcze, bo przyzwyczajenia z "dwójki" motzno i kiszenie klejnotów w skrzynce by ich nigdy nie użyć xD Ale jak ta się je wyciągnąć bez niszczenia przedmiotu to jak
  • Odpowiedz
kiszenie klejnotów w skrzynce by ich nigdy nie użyć


@Zgrywajac_twardziela: uwierz mi, że na T3 nie będzie Ci się chciało już czasami ich podnosić xD Tak samo ja robiłem na początku a potem się okazało, że nie mam co z nimi robić :P Tak samo jak z rozkładaniem legendarek, skitrałem ich całą skrzynkę a potem prawie całą skrzynkę rozłożyłem. Wyjątkiem były aspekty, które miały bardzo dobre (tzn. górne widełki) statystyki, to
  • Odpowiedz
@acidd: Legendarki to rozkładam od razu, bo one dają party które pozwalają aspekt zmienić. Co do klejnotów to ja wiem, że Ty masz rację ale to przyzwyczajenie z II, jak teraz wiem, że można jest bez żadnych większych strat wyjąć to będę je obsadzał od razu. Czaszki w ten sam sposób funkcjonują, nie?
  • Odpowiedz
@acidd: Dziękuję za propozycję, ale ja samotny wilk, ewentualnie z różową gramy razem, multi raczej nie moja bajka, bo to trzeba się dopasowywać do siebie kiedy się gra i w ogóle, a ja raczej typ gracza co wszystkie opisy czyta, nie przeklikuje dialogów xD
  • Odpowiedz