Wpis z mikrobloga

Hey! Chciałem sobie odpalić Ingressa po latach. Loguje się na maje konto google na które miałem wcześniejsze konto, a tu prosi mnie zebym wybrał frakcję. Czy stare konta zostały skasowane? #ingress
  • 12
  • Odpowiedz
Jeżeli cały czas miałeś zainstalowaną apkę, to spróbuj przeczyścić cache/zrobić reinstall.
W przeciwnym wypadku, czasem widać np. na reddicie, że ktoś spotyka się z sytuacją jak Twoja, albo nawet, że mają podać nazwę dla nowego konta. Tak czy inaczej wystarczy, że zrobisz wszystko jak było dawniej, i powinno być cacy.
  • Odpowiedz
@bsl: co Ty za głupoty gadasz? Konta były "kasowane" tylko raz - gdy ktoś nie wyraziłzgody na przeniesienie z Google do Niantic. Nie ma żadnego prawa, które nakazuje kasowania kont po określonym czasie. Tylko na wyraźne życzenie konsumenta.
  • Odpowiedz
@bsl: no i? umiesz w angielski? Nadal piszesz bzdury totalne. Są ludzie, którzy wrócili do ingressa po 5 latach przerwy. Bez żadnego logowania w międzyczasie.
  • Odpowiedz
  • 0
@kamillus
Czy Niantic usuwa nieaktywne konta? 3.5 Zawieszenie lub zamknięcie konta Jeśli konto użytkownika jest nieaktywne (tj. nie jest używane ani zalogowane) przez pewien czas, powiadomimy użytkownika za pośrednictwem Usług lub w Aplikacji przed zamknięciem konta. Użytkownik może zamknąć swoje Konto w dowolnym momencie, odwiedzając centrum pomocy Aplikacji. 8 maja 2023 r.

widać op przegapił mail z Ingress ( u mnie każdy ląduje w katalogu nie czytane )
  • Odpowiedz
@bsl: powtórzę- raz wydarzyła sięakcja "kasowania", której sam stałem się "ofiarą". Po wydzieleniu Niantic od Google. Trzeba było potwierdzić zgodę na przeniesienie danych. Jeśli nie dokonało się tego w ciągu kilku miesięcy to połączenie z kontem google było usuwane. W rzeczywistości konta nadal istnieję, ale zawieszone w próżni. To był jedyny raz kiedy w Ingress zdarzyło się coś co można określić mianem "automatycznego usuwania konta"
  • Odpowiedz
@bsl: nic op nie przegapił - już mu działa. Czytaj komentarze i jak czegośnie wiesz to nie wprowadzaj ludzi w błąd. Zapis w regulaminie oznacza tylko, że Niantic "może to zrobić", ale procedura nie została nigdy zastosowana. Jak ktoś nie ma dostępu do konta to znaczy, że został przyłapany na oszustwie - latanie, data scrapping itp.
  • Odpowiedz