Wpis z mikrobloga

Mirasy, mam sprawę, otóż siedzę sobie dzisiaj w mieszkanku i słyszę takie JEB. W parę chwil wszędzie woda, w łazience tryska woda spod umywalki, somsiad zalany wodę wyłączyłem.
Jak jest pion i od pionu odchodzi to gówno do umywalki w kranie (to co na video - to po prawej stronie) to to pękło bo się rusza.
Jutro mam zamiar wezwać hydraulika, trzeba będzie zdemontować zapewne umywalkę i zaapewne kuć płytki, żeby wymienić tą rurkę/ element wymienić na nowy(nie wiem jak się nazywa - jestem laikiem)
I tutaj się pojawia pytanie, ile mam szykować $$$ na hydraulika? Nie mam zielonego pojęcia ile naprawa tego czegoś może kosztować i chciałbym wiedzieć jakich kwot się spodziewać, aby nie zostać naciągniętym. Pozdrawiam.
#hydraulika #remontujzwykopem
MrocznyZiemniak - Mirasy, mam sprawę, otóż siedzę sobie dzisiaj w mieszkanku i słyszę...
  • 9
  • Odpowiedz
@MrocznyZiemniak: Możliwe, że tylko przedłużka ci pękła, ja za taką robotę nawet z kuciem wziąłbym 400zł z materiałem, z drugiej strony jestem ciekaw czy ktoś w ogóle będzie chciał na taką pierdołę przyjechać. Lepiej samemu poszukaj przyczyny jak masz podstawowe narzędzia ;)
  • Odpowiedz