Wpis z mikrobloga

@PortiMeo Polecam ten co podałeś, mam i litrowy i 650ml, fajna klapka i na szutry, ujeby nie brudzi ustnika, nie czułem żeby coś tu śmierdziało, jedynie rysuje się od koszyków, no ale nie ma tragedii. Ten od meteor polecam, bo miałem jeszcze inny podobny, to jakaś podróbka tandeta i klapka szybko się rozpadła.
SnikerS89 - @PortiMeo Polecam ten co podałeś, mam i litrowy i 650ml, fajna klapka i n...

źródło: Wały Rytelskie38

Pobierz
  • Odpowiedz
@PortiMeo: Kup dobry bidon, a nie najtańszy śmieć, dbaj o niego i nie będzie problemu. Zobacz sobie na Camelbak Podium.
Tritan jest spoko jako taki daily bidon i plastikowy zamiennik szkła. Na rowerze będzie się to rysować, ciągle może pęknąć i różnie może to współpracować z koszykami.
  • Odpowiedz
@PortiMeo: mam z tritanu inne flaszki i są zajebiste. Nie przesiąkają żadnymi zapachami nawet jak się zapomni umyć od razu. Nie mają nawet zapachu wilgoci z suszenia po myciu jak plastikowe. Tylko to jest sztywne dosyć. Musisz mieć koszyk taki, który to będzie trzymać. Na pewno będzie się rysować z zewnątrz, ale tym bym się nie przejmował.
  • Odpowiedz
@solimoes: szybciej chyba niszczy się Elite, ale o wiele lepiej mi się z niego piję. Z resztą nie kosztują kilka tysięcy żeby jakoś się wczuwać w dyskusję. Elite ma jeszcze zaletę w postaci osłonki na ustnik w komplecie. W camelbak trzeba ją dokupywać. Warto chyba też dołożyć do wersji izolowanej.
  • Odpowiedz