Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, szukam dowolnej liczby osób do wspólnego trenowania. Chciałbym rozpocząć przygodę z siłownią i fajnie byłoby mieć jakiegoś kompana. Oprócz tego rowery, bieganie, trzeba łączyć przyjemne z pożytecznym. Sam mam 23 lata, ale myślę, że wiek nie jest najważniejszy, byle się dobrze dogadywać. Może przy okazji wiecie gdzie pisać w takich sprawach, może jakieś grupy na facebooku?
#lublin



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
@mirko_anonim: z doświadczenia wiem byku, że to nie przejdzie. Albo trafisz na grupę pajaców, którzy będą Ci mowic że "do tych sportów trzeba mieć charakter a ty go nie masz bo blablablabla" albo sam będziesz próbować ustawiać doświadczonych.

Dlatego ja np. Przestałem pomagać małolatom, jak mnie jeden z drugim zaczął pouczać co on widział na wk albo że technika kogostam z USA tak wygląda i tak ma być
@Zly_On: dokładnie, te małolaty co sie naoglądają WKDZIK założą koszulkę WKDZIK dresy WKDZIK to są najlepsze ananasy na siłowni. Przeważnie banda 3-4 dzieciaków, ławka zajęta 40 min, techniki zero, więcej gadania niż robienia, a jak kiedyś jak tak dzieciak kaleczył że aż mnie bolało od patrzenia i chciałem pomóc podpowiedzieć to dostałem odpowiedź, że on dobrze wie jak ma ćwiczyć, to sobie pomyślałem a to kalecz się dzieciaku. Teraz już tylko
@onomatopeja_: moja rada na grupki ananaskow co więcej fotek z dziubkami sobie robią niżeli ćwiczen to grzecznie podchodzisz i mówisz że to nie jest plac zabaw w ich przedszkolu i albo robią to co należy albo wyjazd do szatni.