Wpis z mikrobloga

hej, korzysta ktos z tej oferty t mobile, a mianowice magenta dom? Chodzi o internet, telewizje i abonament komorkowy. Wyglada to dosc spoko, placimy 150 zl/mc od 9 miesiaca, umowa na 2 lata, a te pierwsze 9 miesiecy za darmo.
Ale nie wiem czy polecacie czy nie ?

A pytanie co co UPC (teraz Play?), wiadomo kiedy oni stworza jakies nowe sensowne oferty, bo teraz jakos lipnie to wyglada
#tmobile #siecikomorkowe #orange #play
  • 8
  • Odpowiedz
@Volantie jest git, ale pilnuj rachunków na początku, bo ich system T-Mobile to jest dramat od lat, najpierw naliczenia by później dawać wyrównanie. bok nawet nie potrafi odpowiedzieć dlaczego system generuje takie głupoty
  • Odpowiedz
  • 0
@sberatel @pedro-lbn
mysle jednak przehandlowac to, zeby po roku jednak telewizja zostala na L albo max na M, bo teraz jak sie wczytalem to po roku telewizje ma przejsc z pakietu L na M, a ten M to zwykle podstawowe kanaly, pewnie bedzie opcja doplaty do pakiwtu S albo M ale to wtedy oni beda dyktowac cene
  • Odpowiedz
@Volantie: Nie bierz Play. 20 czerwca monter przyszedł zamontować internet światłowodowy w mieszkaniu. Nie pilnowałem go powiedziałem gdzie jest instalacja istniejąca i gniazdo, które doprowadzalo kiedyś internet a teraz jest tylko kablówka i ich monter uciął kabel przed gniazdem żeby wpiąć się do modemu i dzięki niemu dwa tygodnie nie mam telewizji. Do tego dostaliśmy "telewizję na start" do internetu do korzystania w play now I również nie działa bo wyświetla
  • Odpowiedz
  • 0
@LeczmySie Telewizja na start jest jedynie na sieciach Play i UPC. Podaj dokładną nazwę taryfy, pewnie masz na sieci innego operatora. W takim przypadku to nie technik Playa tylko właśnie tego operatora przyjechał ale i tak musisz to rozwiązywać z Playem.
  • Odpowiedz
@chix: Ogólnie internet jest na moją matkę, monter który przyjechał był z UPC, usługa na jej numer telefonu została przypisana ponieważ numer usługi internetu światłowodowego ma inny format dwie cyfry więcej więc nie wchodzi przy logowaniu do PlayNow. Jej numer jest w T mobile. Ja mam Playa. Tylko że w Play 24 od początku nie pokazuje się ten pakiet telewizji na start. Czyli dobrze rozumiem że na inny numer telefonu w
  • Odpowiedz
  • 0
@LeczmySie Dopytaj się na pomocy technicznej Playa (na umowie masz numer usługi i hasło obsługi klienta) na jaki numer jest zarejestrowana ta usługa Play Now. Pewnie się logujesz na swój numer telefonu a że internet jest na mamę to nie znajduje ci tego pakietu.

Teoretycznie nie musi być i numer i internet w Playu, ale ja miałem taką sytuację. Poza tym lepiej było jednak wziąć umowę na ciebie bo jeśli masz abonament
  • Odpowiedz
@chix: nie mam abonamentu mam kartę, mieszkanie nie jest moje i mnie tu nie będzie więc nie brałem na siebie. Pomoc techniczna zmieniła ten numer usługi z numeru internetu światłowodowego na nr telefonu matki i jej nr się loguje w aplikacji a ona zatwierdza u siebie jak przyjdzie SMS na jej nr.. U matki na telefonie aplikacja Playnow pokazuje ten sam błąd co u mnie na telefonie. Lecą sobie w kulki
  • Odpowiedz