Wpis z mikrobloga

Oby ukraina jak najdłużej i jak najdzielniej broniła się przed ruskimi wieśniakami. Kibicuje temu. Poza tym sądzicie, że jeśli słaba, ogarnięta wojną ukraina donosi na nas do UE i zasypuje trefnym zbożem oraz psuje interes naszym rolnikom, to ukraina, która by wygrała wojnę z tfuu ruskimi, nie byłaby zagrożeniem dla naszej racji stanu? Patrząc na to jak nas potraktowali w kwestii zboża, każdy trzeżwo myślący Polak rozumie, że to dla nas zagrożenie i możemy dostać nóż w plecy (lub widły). #ukraina
  • 11
  • Odpowiedz
zasypuje trefnym zbożem


@polskicar1610: Poza tym najpierw dorosnij i sprawdz jak wyglada import zywnosci z krajow poza ue. Bylo okolo 300 polskich firm, ktore kupowaly to zboze na Ukrainie i importowaly je do Polski, tak dziala wolny rynek. Czas sie nauczyc jak dziala swiat, bo to nie age of empire 2 ze zelenski w konsoli cyka ile surowcow ma gdzie wyslac xDD
A i jeszcze propnuje dowiedziec sie co to sa
  • Odpowiedz
@BayzedMan: wstyd mi na każdego mojego krajanina, który brał udział w tym ukraińskim procederze, godne potępienia. Jasną sprawą jest, że w interesie Polski jest zrujnowana rosja i ukraina. Ukraińcy nam pokazali jak się odwdzięczają, a ruskie to ruskie,nasz odwieczny wróg i nic dobrego po tym bydle się nikt normalny spodziewać nie mógł.
  • Odpowiedz
który brał udział w tym ukraińskim procederze


@polskicar1610: To nie byl zaden proceder, ukraincy nie mieli innego wyboru, kupili od nich zboze i reszta ich nie obchodzila. A zrujnowana Ukraina nie jest w naszym interesie, bo to jest kraj pelen surowcow potrzebnych europie
Majac dostep do nich unia bedzie mogla sie uniezaleznic i przejac swiatowy rynek jedzenia
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Nie mam pytań, jasnym dla mnie jest, że nikt na tym świecie nie chce zwycięstwa ukrainy, a osłabienia tfuu rosji. Każdy trzeżwo myślący Polak wie, że ukraina jest nam potrzebna jako dziura w ziemii odzielająca tfuu ruskich od nas. BTW jeśli czyta to jakiś ruski troll, uważam, że jesteście najgłupszym narodem na świecie, któremu wszystko zabrano a wy dalej popieracie wojne i tego pajaca waszego prezydenta :D
  • Odpowiedz