Wpis z mikrobloga

Nie polecam firmy Sorfay z Krzyżowej.
Chciałem naprawić drukarkę, po dojechaniu na miejsce ukazał mi się dom ogrodzony siatka i otoczony kamerami. Zadzwoniłem domofonem i wyszedł jakiś rudy typ z tatuażem psa na szyi, podając się za „CEO” i mówiąc ze przed oddaniem drukarki musi sprawdzić mój telefon. Zależało mi na czasie wiec dałem mu telefon razem z drukarka, po godzinie oddał mi ja i stwierdził ze nie jest w stanie jej naprawić. Wkurzyłem się trochę, ale trudno, wróciłem do domu i zauważyłem ze mój telefon sam z siebie odpala gejowskie strony i prosi o dostęp do kamerki.
Pojechałem z powrotem do Sorfay, ale zamiast rudego grubasa wyszła jakaś zezowata kobieta mówiąc, ze mąż leży w szpitalu. Ewidentne wydało mi się to dziwne bo widziałem jakiś odwłok w oknie, no ale ok.
Zażądałem naprawy telefonu lub pieniężnej rekompensaty a laska się rozpłakała i stwierdziła, ze jakiś kanał Mleczny Człowiek nie przynosi już takich zysków z jutuby i subskrypcje spadają, po czym zaproponowała mi zamiast tego francuza bez gumy na tylnym siedzeniu, za co grzecznie podziękowałem.

Podsumowując mam zepsuta drukarkę i telefon z wirusami, polecam uważać na ta firmę.

#kononowicz #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz