Wpis z mikrobloga

@Napoleon_przegrywarte69 kupiłem w przedsprzedaży, doszło do tego bo wcześniej kupiony shitcoin zdechł i straciłem 10k potencjalnego zysku i spanikowałem, że tu się to może powtórzyć + kijowa sytuacja finansowa, neet boży z powodu kręgosłupa i fobii społecznej/ lęku
@pozmu: to w takim razie to musiało być lata temu i za grosze. Trochę gdybanie też, nie wiadomo czy później przy spadkach byś nie spanikował i sprzedał powiedzmy za 100$ i również byś żałował że nie sprzedałeś w 2021 na ath przy kursie prawie 5k $. Jeszcze gorzej mają ludzie co dużo kasy zainwestowali i zgubili klucze prywatne albo ten słynny przypadek z Walii gdzie typ omyłkowo wyrzucił dysk z kluczem
@Napoleon_przegrywarte69 kupowanie pizzy czy ćpania to trochę do innego, bo oni w to nie inwestowali tylko używali jako formy płatności, typ z UK powoduje u mnie drgawki, ja się cieszyłem jak dostałem pendrive 64MB a on dysk wyrzucił sprawny, no ale ja jestem z nauczycielskiej rodziny, u nas się okruszki zjadało, tak, wiem, że mógłbym sprzedać później, szczególnie, że były nerwowe sytuacje, ale sądzę, że wyciągnął bym z tego niezłą kasę, jeśli
@pozmu: a teraz coś inwestujesz ? Masz jakieś plany co do prawdopodobnie nadchodzącej w 2025 hossy ? Ja to w sumie od początku 2021 wiążę nadzieje z krypto, Hossę 2021 zmarnowałem niestety przez brak wiedzy i doświadczenia. No typowo błędy początkującego robiłem. Ale teraz cały czas się przygotowuje na następną, jeśli będzie oczywiście. Też mnie dobija wizja pracowania przez kolejne dekady. Na zostanie miliarderem i to, że nie będę musiał pracować
@Napoleon_przegrywarte69 nie, ostatnich kilka lat jechałem na mocnych lekach mając nadzieję, że coś mi się jeszcze uda, ale teraz już się poddałem, mam chyba niedobór dopaminy czy czegoś takiego i przy życiu trzymało mnie nałogowe oglądanie meczy piłkarskich, ale po tym jak mój brat dostał udaru przestałem je oglądać i wszystko poszło downhill