Wpis z mikrobloga

Korzystał ktoś z #autohero? Chciałbym wziąć kilkuletnie auto w krótki leasing, a właśnie ta platforma daje możliwość nawet tylko 6 miesięcy, co by mi odpowiadało, bo mniej więcej gotówkę mam, więc i tak maksymalna wpłata własna. Dlaczego w takim razie leasing? Bo nie chce mi się jeździć od Janusza do Janusza i zastanawiać się, co przede mną ukrywają, tym bardziej że się nie znam na samochodach. Leasingodawca z kolei chyba te auta sprawdza, doprowadza do porządku i dobrze dokumentuje, może nawet daje jakąś gwarancję, no i dostarczają pod dom. Pytanie na ile to jest opłacalne w stosunku do zwykłych ofert, bo tak jak mówiłem nie jestem w temacie ogarnięty i to w sumie kupno pierwszego auta. Gdyby ktoś pytał dlaczego nie nowe? Bo nie chcę się wiązać leasingiem na choćby dwa lata, a druga sprawa, że nie potrzebuję nówki do niczego.
#leasing #samochody
  • 4
  • Odpowiedz
@lunaexoriens: imho przy takim aucie z leasingu ważna jest historia napraw i wymian olejów, bo jak były zalecenia że olej co 30kkm się wymienia i ktoś się tego trzymał to lipa trochę... to samo z olejem w skrzyni automatycznej
  • Odpowiedz
Bo nie chce mi się jeździć od Janusza do Janusza i zastanawiać się, co przede mną ukrywają, tym bardziej że się nie znam na samochodach


@lunaexoriens: Mogą wyjść z autem różne rzeczy, których nie widać od razu po zakupie.

Dopytaj o historię, pomiar grubości lakieru itp. Najlepiej jedź sam obadaj auto itp. Ewentualnie zawsze masz opcję na zwrot.
  • Odpowiedz
@lunaexoriens:

Dlaczego w takim razie leasing? Bo nie chce mi się jeździć od Janusza do Janusza i zastanawiać się, co przede mną ukrywają, tym bardziej że się nie znam na samochodach.

Sam miałem epizod w swoim życiu ze sprowadzaniem oraz handlem autami i wcale się nie dziwię bo naprawdę wiem jakie cuda na kiju ludzie potrafią odstawiać. Moim zdaniem autohero to rzetelna firma, na pierwsze auto lepiej kupić używkę sprawdzoną
  • Odpowiedz