Wpis z mikrobloga

@vitovia

@SzepczoncyGrzyp: nowe roczniki mają gorsze podłogi.

To Twoje to autko z dusza. Warto o nie dbać. Powodzenia.


jak go ujrzałem to od razu zrozumiałem że muszę go kupić i wyremontować. dużo pracy za mną, a jeszcze więcej przede mną, ale wiem że warto.

@r5678

@SzepczoncyGrzyp: zdrowa podłoga. mój golf 2 wyglądał gorzej mając ze 25 lat, też był 90r dziury były na wylot.


w tamtym roku robiłem Golfa mk.2
@SzepczoncyGrzyp: Może jakoś dobrze był przechowywany.. u mnie to było daily i o ile jak miał 18 lat to nie było rdzy, ale jak miał 25 to już cały zardzewiały..robiłem w nim blacharkę w sensie zlecałem komuś, ale to było najgłupsze co mogłem zrobić bo parę lat później było to samo. Ostatecznie go sprzedałem za 1500zł w 2019r bo i potrzebowałem inny samochód. Gdybym miał jakieś podwórko czy coś to nigdy
@r5678 wydaje mi się, że pierwsze roczniki miały lepszą blachę bo ten golf jest u nas w rodzinie od 12 lat i zawsze stał pod chmurką, a z tego co się orientuję u poprzedniego właściciela dość długo stal w trawie, nieużywany. A Twojego rzeczywiście szkoda, sam bym bez namysłu taki bolid odkupił od ręki
@SzepczoncyGrzyp: U mnie to nie tylko rdza, ale też koszta utrzymania, to była czysta benzyna, więc płaciło się 52zł za 100km. to wiecej niż ja wydaje dzisiaj dieslem. (36zł za 100km), a dzisiaj to by 65zł kosztowało zrobienie 100km. do tego był brak klimy.. tzn była klima na pokładzie ale nie sprawna, a części do tego nie do znalezienia. No i potrzebowałem tez coś większego.
Trochę szkoda mi było sprzedawać bo
@SzepczoncyGrzyp: Na mieście to ten golf palił około dyszki, na trasie około 6.5 ale tak do 110km/h
Też mam 1.9 TDI - na pompkach, to tempomat na 130 i pali między 4.5 a 5.5 z tankowań do pełna w zależności od pogody typu wiatr.

swoją drogą mam oryginalne felgi 14 alusy montreale (191601025B) które mi zostały po golfie. Byłbyś zainteresowany?
no 600 to bym za nie chciał najmniej. Ogólnie planowałem sobie je trzymać dopóki nie będą warte 1000zł czy więcej. niektórzy po tyle wystawiają ale czy za tyle sprzedają to już inny temat.