Wpis z mikrobloga

Witam simracingowych mireczkow

Mam T300 RS i spodobało mi się jeżdżenie na kierownicy, ale strasznie wkurza mnie za każdym razem mocowanie tego do biurka. W związku z tym chciałbym kupić jakiś tani stojak. Wynajmuję pokój i mam mało miejsca, więc w grę wchodzi tylko coś składanego, w przyszłości wiadomo zainwestuję w porządniejszy sprzęt. Z tego co patrzę to przewijają się 2 typy stojaków:

- coś z rurą na środku typu Wheel Stand Pro (na zdjęciu po lewej)
- coś z dwiema rurkami po bokach (na zdjęciu po prawej)

W cenie są praktycznie identycznej, ta opcja z rurkami po bokach wydaje się być masywniejsza i bardziej stabilna i skłaniam się ku niej, dodatkowo nie mam wtedy rurki po środku co może przeszkadzać. Z drugiej strony Wheel Stand Pro ma dobre opinie jak na tani stojak. Macie jakieś doświadczenia z tanimi standami? Który lepiej wybrać?
#simracing
cptKaladin - Witam simracingowych mireczkow

Mam T300 RS i spodobało mi się jeżdżenie...

źródło: 123

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@cptKaladin: przez jakiś czas miałem ten drugi, był w miarę stabilny natomiast przy mocnym "heblowaniu" odsuwał się od krzesła, pomógł trochę dywanik antypoślizgowy, albo to może jakoś skręcić razem.
  • Odpowiedz
@cptKaladin: tylko nie bierz tego najtańszego bo tylko będziesz się wkurzać jak będzie latać na boki, miałem taki gt omega Classic(ten na zdjęciu to jego tańsza podróba), słabiutki. Teraz mam taki jak na foto, o wiele stabilniejszy i nawet przy 8nm nie buja na boki. Najlepiej szukać używek, w końcu to tylko kawał metalu
Spejsonik - @cptKaladin: tylko nie bierz tego najtańszego bo tylko będziesz się wkurz...

źródło: IMG_0421

Pobierz
  • Odpowiedz