Wpis z mikrobloga

@a__m No właśnie widziałem na Reddit, że tam wszyscy cisną tych, co czytali książki, o wyjaśnienia ( ͡º ͜ʖ͡º) W sumie chętnie bym sobie teraz dooglądał serial, bo za rok już nie będę pamiętał, że w ogóle to obejrzałem. Mam nadzieję, że pójdzie to w kierunku takiego trochę filozoficznego rozważania o prawdzie (jaskinia Platona, itd.), a nie strzelania się na schodach silosu. Zobaczymy ( ͡º ͜
@a__m Mógłbyś tak w skrócie wyjaśnić po co były te silosy? Na końcu było widać miasto, może do zasilania tego miasta? Dlatego były jakieś korytarze na dole żeby się poruszać między silosami? Po co w ogóle były te korytarze? w jakim celu? Dzięki za wyjaśnienie
@Pawcioyy: silosów jak widziales jest dużo, każdy ma swoje społeczeństwo w lepszym bądź gorszym stanie, jest między nimi możliwa komunikacja. To że pomiędzy nimi są tunele nie oznacza, że dobrym pomysłem jest ich używać np ze względu na to w jakim stanie sa sąsiednie silosy
@Tang0 Fajnie to wygląda, może zdecyduje się przeczytać książki. Ogólnie jak oceniasz książki? cała trylogię? warto? I trylogia się zamyka czy cos jeszcze może być?
@Tang0 @a__m Właśnie czytałem ama od twórcy książki. Mówi że ma już napisana kontynuację, ale wyda ja jak będzie ostatni sezon trylogi serialu. Chcę mieć kilka skończonych. Tutaj jego odopowiedz.
@Pawcioyy @a__m I'm going to wait until the show is wrapped with its last season before I release more books in this world. The plan is to have more than one ready to go by then. I don't want to race ahead of the series while it's filming.

Likely self-publish, unless a publisher makes an offer I can't refuse. Very few make the time-limited deals that I require. I'm happy either way.
@Pawcioyy: ja przeczytałem pierwsza część i mi się bardzo podobała, serial może z 40% opowiadania pokazał i to tez nie do końca wiernie jak to w TV(nie ma dramatu porównując do netflixa). Z tego co wiem kolejna książka to już inna linia czasowa wiec wiesz więcej o świecie ale dopiero w trzeciej dowiadujesz się więcej o bohaterach z 1. Są tez opowiadania mniejsze.