Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw 29 lat, 178cm I 76 kg wagi, mordy może nie mam jakiejś szpetnej, ale bardziej chamska, jak pańska. Tinder od dwóch miesięcy, łapie Kraków i Kato więc nie jakieś totalne zadupie, zdjęcia raczej normalne, chodzenie po górach, trochę przypozwane, trochę filtrów z VSCO. Taktyka podłapana od ziomka na studiach lata temu, wszystko w prawo, a selekcja dopiero z tych, które też dadzą lika. I co? I gówno XD Nie wiem jak to jest z tym #tinder, ale chyba jak nie masz łap wielkości mojej bani, nie ćwiczysz MMA i nie śmigasz dwa razy w tygodniu do Barbera by poprzez brodę uwydatnił twoją kwadratową niczym u Steve'a z Minecrafta szczenę to nic nie zdziałasz. Czas normików już przeminął, na dyskotekę nie ma co iść, bo same dzieciaki. Gdzie tu szukać miłości?
  • 11
  • Odpowiedz
@oskar-dziki: Dziwne, ale każdy ma własne jakieś upodobania. Mi tam raczej nie podobają się mięśniacy, może na tinderze akurat tak po prostu jest. Najlepiej poznać osobę w życiu codziennym, może w pracy i nie na siłę? :)
  • Odpowiedz
Taktyka podłapana od ziomka na studiach lata temu, wszystko w prawo, a selekcja dopiero z tych, które też dadzą lika. I co? I gówno XD


@oskar-dziki: Gratulacje, właśnie sobie #!$%@?łeś swój ELO score, najgorsze co możesz zrobić to swipowac wszystko w prawo, możesz mieć nawet jakieś szanse na tinderze ale zwyczajnie nigdy się tym dupom nie wyświetlasz
  • Odpowiedz