Wpis z mikrobloga

#motocykle

Kurlaaa,Mówiłem, nigdy więcej shimy, ale w pewna sobotę stwierdziłem, ze potrzebuję na już, rękawic na lato.
Najlepiej leżały xbreeze 2, tak wyglądają po +\- miesiącu i mniej więcej 1000km.
Wiem, ze są tanie i marka tez średnia ale chociaż jeden sezon mogłyby wytrzymać
mchmjszk - #motocykle 

Kurlaaa,Mówiłem, nigdy więcej shimy, ale w pewna sobotę stwie...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@AdamES miałem je poprzednio, starczyły chyba na dłużej nawet, dawały radę nawet późną jesienią a kosztowały chyba 89zl, chyba do nich wrócę
  • Odpowiedz
Bo to krajowa firma szyjąca w Bangladeszu czy innym Pakistanie. I dobrze smarują na promocje w krajowych portalach.


@AdamES: wiem. smieje sie z tego. kiedys porownalem swoje buty Richa do butow kolegi od Shimy, to nie dosc ze moje byly tansze w zakupie, to wydawaly sie miec uzyte troche lepsze materialy. natomiast but sam w sobie to byl w zasadzie ten sam dalekowschodni wyrob ktory roznil sie detalami.
  • Odpowiedz
@AdamES: richa to jedna z tanszych marek na wyspach, zjezdzilem od nich dwie pary butow i dwie pary rekawic, wytrzymywaly spokojnie po dwa-trzy sezony i mialem w tamtym okresie tylko jedna pare rekawic i butow.
  • Odpowiedz
@mchmjszk

Skórzane HELD. Dopiero po ponad 30k km zaczęły szwy puszczać na lewej rękawicy. Dałem do szewca i jeszcze z sezon albo dłużej pojeżdżą bo prawa wytrzymałaby pewnie kolejne 30k. Jedyny minus to już są ostro przepocone, prane parę razy, ale nadal niefajnie pachną.
  • Odpowiedz
i marka tez średnia ale chociaż jeden sezon mogłyby wytrzymać


@mchmjszk: ( ͡° ͜ʖ ͡°) stary marka nie jest średnia tylko dla Polaka czyli najtańsza.
Sam mam rękawice tej firmy.
Zrobiłem już 50 tys km. Rzepy nie działały już po 2 miesiącach. Ale ogulnie się nie prują.
  • Odpowiedz
@mchmjszk na jazdę w xiepelku polecam Furyan Jet 3DO. ochrona jest, bardzo przewiewne, dotyk we telefonie działa. Na razie 2 sezon (tak mi się spodobały, że dokupiłem wersję 3 sezonowa na chłodniejsze dni)
  • Odpowiedz
@mchmjszk: nie wiem co wam do łba strzela żeby non stop przepłacać. 3 lata temu kupiłem rękawice żołnierskie za 50 PLN na allegro, zrobiłem w nich jakieś 12k i nie kupuje nowych tylko z lenistwa :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Arno1d a jaki masz kolor? Może to farbowanie skóry schodzi….jednak sprawdziłem i mają 2000km ale tak czy siak, to praktycznie nic, o dziwo lewa jest bardziej zniszczona.
No o złapał mnie ze 3 razy deszcz, może na wodę tak reagują….
Tak czy siak,następne na lato będą pewnie tanie crosówki bo we wszystkich innych jest mi gorąco
  • Odpowiedz