Wpis z mikrobloga

Telewizje oglądam może raz na miesiąc. Dzisiaj zaszedłem do rodzinki żeby psy popilnować, a tam w TVN.
Lewica dosłownie co 10-15 sekund powtarzała "uważajcie na konfederacje" "mentzen już z kaczynskim chcą koalicje" i tak w kółko itd itd.. xD
Dupa wam się pali to tylko szczuć potraficie na konfe xD

Teraz już wiem kto tyle postów tutaj smaruje na #konfederacja
Tfu... To jest #!$%@? tak żałosne a zarazem śmieszne xD

#bekazlewactwa #polityka #tvn #bekazpisu
Damianowski - Telewizje oglądam może raz na miesiąc. Dzisiaj zaszedłem do rodzinki że...

źródło: 357621934_798177708709373_4572438688704645127_n

Pobierz
  • 22
Chlejus jest konfiarzem, zero zaskoczenia xD


@Wink:

alkoholik głosuje na konfederację? Niemożliwe xD


@Ogau:

Nigdzie nie napisałem że głosuję na konfe, ale jak widać zesraliście się i nie umiecie nawet czytać ze zrozumieniem xD
@Damianowski za późno, ośmieliłeś się nie opluć konfy wiec ci co na codzień walczą z mową nienawiści będą określać cię najgorszymi epitetami które im ślina na język przyniesie.

@Wink ha tfu na ciebie ty lewacka gnido
@przeciwko78:

to niemożliwe, ponieważ nie wpisali tam swoich prawdziwych zamiarów. czasem się odkryją w ferworze dyskusji.

https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/mentzen-chce-nierozerwalnych-malzenstw-polska-bedzie-jak-filipiny/4tjk97g


Ty dalej nie umiesz czytać ze zrozumieniem xD

Mentzen powiedział, że chciałby mieć MOŻLIWOŚĆ zawrzeć nierozerwalne małżeństwo cywilne takie jak obowiązuje w ślubie kościelnym xD

Czyli po prostu chce żeby osoby które biorą małżeństwo cywilne mogły wybrać. Czy chcą małżeństwo cywilne tak jak teraz, lub cywilne nierozerwalne jak w kościele.

Dlatego staram się unikać
@Damianowski z sympatykiem sąsiedniego kraju, zaatakowanego przez Jego Ekscelencję, jak mawiają onuce z konfederacji.
uzyskanie rozwodu w Polsce jest już wystarczająco trudne i nie jeet to jakiś przypadek, tylko dzieło katolików, uważający to za grzech ciężki.
jeden chlapnie zaostrzenie prawa do rozwodu, całość jest za zakazem aborcji, inny nie wyobraża sobie żeby sędzia był poganem.
jeżeli nie wpiszą swojego zamordyzmu i polexitu do swojego programu, to znaczy że nie będą do tego