Wpis z mikrobloga

  • 0
@damian-jot chyba pracownicy dostają kod i wbijają go do aplikacji, i dzięki temu masz zniżki. Ale jak to działa dokładnie to Ci nie powiem bo jeszcze nie miałem możliwości korzystać.
  • Odpowiedz
@patryk747: słuchaj mi dziś babka mówiła ze od jutra kody i bedzie mozliwośc wbicia w kiosk. NIe zdążyłem podpytac dokładnie bo żarłaczne gimbusy denerowały się już za plecami. Wyglada na to ze na sniadanko ich nei rzuco?
  • Odpowiedz
@patryk747: @damian-jot już nie będzie rozdawania bonifikart dla pierwszych 3 gości , wbija się kod w aplikację mcdonalds i masz limit po 3 rzeczy dziennie z każdej pozycji i można samemu sobie to w kiosku/ przy kasie nabić bez konieczności karty " menadżerskiej " więc duży plus
  • Odpowiedz
@damian-jot: kierownik restauracji dostaję pulę kodów, w momencie odbierania kodu musimy się podpisać imieniem i nazwiskiem który konkretnie kod odebraliśmy, ktoś pisał widziałem że ten kod można zdobyć będąc " niezadowolonym " klientem ale to nieprawda, w takiej sytuacji możemy co najwyżej dać jakąś drobną rzecz za free typu ciastko
  • Odpowiedz