Wpis z mikrobloga

  • 3
@pesotto: Bez wątpienia są sobie sami winni. Sami własnymi rękami i decyzjami doprowadzili to tej sytuacji w której się znajdują obecnie. Mam tu oczywiście na myśli okres ostatnich 60 lat. Ale jednak mnie to nie cieszy.W pewnym sensie jedziemy na tym samym wózku od czasu wejścia do UE, więc generalnie wolałbym że jakoś rozwiązali ten problem. Tylko że tu trzeba twardych decyzji a tam już jest taka degeneracja że nie ma
Wszedłem sobie przed chwilą na główną stronę Onetu i Interii i śladu nie ma po info o największych zamieszkach w historii Francji.


@Thorkill: xDDDDDDDDDDDDDDD klasyk, oczywiście, że Polak to napisał
Polacy mają tak znikomą wiedzę na temat Francji, że trudno im napisać jedno zdanie nt tego kraju bez ośmieszania się. Największe zamieszki w historii Francji to w większych miastach święto przypadające raz na miesiąc co najmniej xD
@Thorkill: OP oczywiście przemilcza fakt, że sprawcami zamieszek spod zniszczonego loga niemieckiego sklepu Lidl są w 99% mężczyźni, osoby cis (nie trans). Ale to by już popsuło narrację, więc o tym lepiej nie wspominać.
  • 1
Największe zamieszki w historii Francji to w większych miastach święto przypadające raz na miesiąc co najmniej


@ananasowy: Nie twierdze że jestem specem od spraw wewnętrznych Francji. Ale to sami Francuzi na twitterze mówili wczoraj w nocy, że tak dużej skali zamieszek jeszcze nie widzieli.