Wpis z mikrobloga

@kat666x666: jako pani zarabiajaca ciałem z pewnością miala w życiu duzo smaczków xDDD i nie - nie jestem adwokatem tucznika - #!$%@? go za akcję z Sonią i godzinami strimów. Stwierdzam tylko fakty o Tosi xD
  • Odpowiedz
@kat666x666: Sam kilka razy jej pisałem, żeby robiła ss z rozmów z tucznikiem, w miarę możliwości żeby nagrywała to co tucznik odwala. Mozliwe, że coś ma ale bez dowodów to ona gówno może gadać. divom się nie wierzy.
  • Odpowiedz
@kat666x666: to niech ruszy dupę, bo pewnie już miesiąc minął i słychać tylko takie #!$%@? czego to ona nie ma na tucznika, a zaraz wszyscy będą ją mieli w dupie xD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@notakk: o tych debilach wiem tyle co na wypoku napiszą (pewnie jak spora ilość osób teraz), szkoda tracić czas na ich rozciąganą dramę bez konkretów

obecnie liczy się tylko team Raszei KWS xD
  • Odpowiedz
@hawajz: Staśko ponoć bierze się za Raszei XD Gardzę nią i jej poglądami XD Czasem zdarzy się jej, walczyć w jakiejś słusznej sprawie, ale w znacznej przewadze, to ona jest odklejona.
  • Odpowiedz
@hawajz: czaki tylko pierdili farmazony żeby internet o niej nie zapomniał, ale ludzie nie są głupi i 13 raz nie uwierzą w to że ona ma screeny skoro żadnego jeszcze nie pokazała. Ta mała ćpunka skończy się szybciej niż się zaczęła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz