Wpis z mikrobloga

Moje podsumowanie: Konfa konkretna, ale totalna patologia. Tak jak ktoś tu pisał, gala pod wykop. Tylko że problem jest taki, że gale pod wykop są niewypałem finansowym xD Niestety nie ma to prawa bytu wśród normalnych. To jest coś takiego co oglądasz jak magical za złotych czasów na urzędniczej, ale jak przychodzi ktoś kto nie ma wiedzy i jest z normalnego świata to udajesz że nie znasz tematu.

Do tego w produkcji totalna amatorka. Bagieta coś robi, kamery na nim nie ma, chłop z widowni gada więcej niż zawodnik no ogólnie wiadomo że dla konesera sztuki nowoczesnej wychowanej przez boxdela to się podoba.

Natomiast oglądając to, rozumiem słowa Boxdela, dlaczego FAME już czegoś takiego nie reprezentuje. Boxdel kiedyś powiedział, że ludzie w FAME powiedzieli, że przy takiej patologii gala długo nie pociągnie bo nie będzie sponsorów i nikt z reputacją nie będzie chciał tam wystąpić a media tego promować. Do tego tu naprawdę mało brakuje do jakiegoś dużego przypału i końca gali.

No i Ci wielcy sportowcy, mistrz DSF i FEN. Matko bosko, totalna anty-reklama sporotwca. Chłop pomawia publicznie drugą osobę, i twierdzi że tego nie robi bo tylko przekazuje dalej xD Psycha mu siada i starego murana odpycha, i chłop dzieci na salce ma? xD

Do tego wszystkiego obok siedzi wielki obronca sportu prezez fen, i polska mistrzyni świata. Do tej drugiej osoby nic nie mam, bo zachowuje sie normalnie, ale to pokazuje abstrakcje sytuacji.

Ogólnie jest to straszne i wymaga czyszczenia głowy, no ale nie mogę powiedzieć że się nie podobało, chociaż zastanawiam się czy dobrze robię że to dalej oglądam. Z drugiej strony może po prostu się starzeję i takie patusy to są dla mnie ludzie z którymi nie chciałbym mieć nic wspólnego.

Kasjo to dobrze podsumował, że on i Muran to są inteligentne osoby, które się bawią formą, a te patole nic nie kumają.

#famemma
  • 10
  • 0
@Swituniek: Zgadzam się, że znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji, ale na własne życzenie. Natomiast jestem pewien, że mogliby się z tego wyciągnąć ale po pierwsze musieliby mieć tam kogoś kumatego.
  • 0
@szimik: Problem polega na tym, ze robiac produkt definiujesz ten produkt i grupe odbiorcza. Reklamowali sie jako wielcy zadymiarze, to robili dymy. A ze nie skumali ze to bylo modne na poczatku FF kiedy caly yt to byla patola, ale juz minelo z 5 lat to sie przejechali.
@RafDan: nie maja kasy na topowych influencerów i nie sprzedadzą gali, choćby nie wiadomo jak się starali. Jeszcze teraz nawet topowy influencer nie zagwarantuje ci sprzedazy, bo juz freaki sie przejadly z lekka. Do tego reputacja Prime jest beznadziejna w srodowisku i wsrod przecietnych widzow. Było fajnie, ale ten statek musi zatonąć.