Wpis z mikrobloga

  • 0
@FEMBOYS: To co solidnengo polecisz do 100 zł? Z resztą uważam, że za taką konsolke do 300 zł (z dużą bazą gier) to nawet spoko cena, biorąc pod uwagę, że ostatnio za Diablo 4 dałem ponad 300 stówy. :D
@Majster_2 ja mam miyoo mini plus - polecam z czystego serca. teraz na onionOs wprowadzili także retroachivmenty jak sie z wifi polaczysz co jeszcze bardziej motywuje by znow ogrywać gry z dzieciństwa
  • 0
@Drill: Z tego co czytałem anbernic rg35xx umożliwia podpięcie pod tv/monitor oraz podpięcie do niego kontrolera, ale ten miyoo z kolei ma lepsze przyciski. Muszę to dogłębnie przemyśleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Płacenie kilkaset złotych za słabej jakości pikselowate wygnioty z przed 30lat bez fabuły ani klimatu, jak można w tej cenie kupić jakąś porządną zajebistą współczesną grę na poziomie...? Jak nie jesteś kolekcjonerem i nie kupujesz oryginalnych wydań to #!$%@? nie interes! Takie moje zdanie jest ( ͡° ͡°)

@Majster_2:
  • 0
@FEMBOYS: Chce ograć gry z gameboya oraz ps1 i szukam takiej jednej spójnej konsoli, która ogarnie kila platform jednocześnie¯\(ツ)/¯
Wychowałem się na grach z C64 i NESa, natomiast z grami od: PS1, SNES, Gameboya nie miałem do czynienia i mam ochotę je ograć ( ͡° ͜ʖ ͡°)