Wpis z mikrobloga

@Praemislia: nie to że nie rozumieją, tylko właśnie chodzi o tą zawiłość, bo jakby mu to się nie opłacało pieniężnie to by poprzestał na jednym filmiku, obnażył zakłamanie tej osoby i tyle, a że jest to klikalne i generuje wyświetlenia, to biznes się kręci. Szkoda z jednej strony tej Janoszek, no, ale na własne życzenie się ośmieszyła.
  • Odpowiedz
@Praemislia: tak patrząc na te jej wywiady, to ona nigdzie wprost nie mówiła o sobie, że jest gwiazdą tam. Raczej tylko przytakiwała i odpowiadała na to, o co ja pytali. Zdjęcia, które wyciągnął Stano też są raczej dostępne na jej Instagramie, tajemnicy z tego nie robiła. Każdy mógł sobie sprawdzić, co to za festiwale i inne party. Chyba, że coś w tej jej książce jest, ale nie wiem, bo nie czytałem
  • Odpowiedz
@Praemislia: przegra bo obrażał i był wulgarny, i niektórych słów niepotrzebnie użył, bo w praktyce to co natala osiągnęła w indiach to mogła naciągać i nie kwalifikowało się pod oszustwo w sensie prawnym. Gdyby tak prywatnie do niej mówił to nic by z tego nie było, ale zgodnie z prawem to ją publicznie znieważył i od razu było wiadomo że powinien przegrać.
  • Odpowiedz